| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Body Model B-217 Pink - Excellent Beauty
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-94 cm |
| XXL | 108-116 cm | 102-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Różowy |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
KOMPLETNY FILTR PALIWA FPV 5.8 URSUS 4512 , 4514 , 1876507M91
Numer do celów porównawczych :
1876507M91
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6561876507M91 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6561876507M91 |
Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox COMPACT RED (15-funkcyjny).
Scyzoryk
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160100016 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160100016 |
Sukienka Model S111 Navy - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 106 cm | 102 cm |
| M | 96.5 cm | 101 cm | 97 cm |
| S | 96 cm | 96 cm | 92 cm |
| XL | 97.5 cm | 111 cm | 107 cm |
| XXL | 98 cm | 116 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Plażow Tunika Model Rose Nero M-382 Black - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-96 cm | 89-91 cm |
| M | 88-92 cm | 86-88 cm |
| S | 84-88 cm | 83-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M518 Wzór 29 Multicolor - Figl
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
CHABA Obroża skórzana 22mm / 60cm kolor: brązowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Model Yvette/PPN White - Gorteks
Elastan 10 %
~Inne 10 %
~Polamid 60 %
Polyester 13 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
Biustonosz Specjalistyczny Model Banana Split Bra Yellow - Mitex
Elastan 7 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 78-82 cm | 93-96 cm |
| M | 73-77 cm | 88-92 cm |
| S | 68-72 cm | 84-88 cm |
| XL | 83-87 cm | 97-100 cm |
| XXL | 88-97 cm | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Żółty |
Elektryczna Nabijarka/Maszynka do Papierosów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544193 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544193 |
AQUA EL Pokrywa akwariowa prost. Classic 1x11W 40x25cm
Ogromnym udogodnieniem dla użytkownika pokryw CLASSIC jest zaprojektowany specjalnie dla nich opatentowany system otwierania ?SmartOpen?. Opiera się on tylko na specjalnie ukształtowanych wypustkach na tylnej krawędzi pokrywy i pozwala na jej swobodne zawieszanie bezpośrednio na szybie zbiornika bez konieczności stosowania zawiasów, podpórek ani innych niewygodnych i uciążliwych dodatków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 105783 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 105783 |
Kusza Zabawka Stealth Handbow Kit+6 Strzałek.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077444990 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077444990 |
| Rozmiar | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 44 cm | 94 cm |
| 38 | 44 cm | 98 cm |
| 40 | 45 cm | 102 cm |
| 42 | 45 cm | 104 cm |
| 44 | 46 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
BENEK Przekąska dla gryzonia BURAK SUSZONY 60g
Skład: Suszone buraki
Dawkowanie:
Codziennie podawać takie ilości jakie zwierzątko jest w stanie zjeść.
Przeciętnie 1-2 łyżki mieszanki lub mieszać z pokarmem podstawowym.
Analiza:
Białko 12,7%, Tłuszcz 6,3%, Włókno 5,4%, Popiół 7,1%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model V-4921 Indian Summer Black - Axami
Elastan 2 %
~Polamid 21 %
~Poliuretan 13 %
Polyester 34 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Megan Pokarm dla ptaków zimujących 1l.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Brooke Surf M-462 Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 85-86 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 83-84 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-82 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 87-88 cm |
| XL/M | 94 cm | 77-82 cm | 87-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka nocna Koszula Nocna Ciążowa Model TCB.9081 Blue Grey - Dn-nightwear
Koszulka ciążowa idealnie nadaje się dla kobiet w ciąży, a w późniejszym okresie do karmienia. Model wykonany jest z przyjmnej w dotyku dzianiny.
Koszulka z okrągłym dekoltem oraz subtelnym nadrukiem z przodu. Dekolt wykończony jest krytymi zameczkami, które zapewniają łatwy dostęp do piersi. Dół wykończony wiązaniem. Miękka i przyjemna koszulka, sprawdzi się w ciąży oraz przy karmieniu maleństwa.
Polyester 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Niebieski |


_43805.jpg)