~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 110-114 cm |
| XXXXL | 114-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
GF Majtki na cieczkę czerwone Zakaz wjazdu M03/0
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Biustonosz push up Biustonosz Push Up Model Laurie 32147 -84X Brown - Esotiq
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| 65 E | 85-86 cm | E |
| 65 F | 87-88 cm | F |
| 65 G | 89-90 cm | G |
| 70 B | 84-85 cm | B |
| 70 C | 86-87 cm | C |
| 70 D | 88-89 cm | D |
| 70 E | 90-91 cm | E |
| 70 F | 90-91 cm | F |
| 70 G | 94-95 cm | G |
| 75 B | 89-90 cm | B |
| 75 C | 91-92 cm | C |
| 75 D | 93-94 cm | D |
| 75 E | 95-96 cm | E |
| 75 F | 97-98 cm | F |
| 80 B | 94-95 cm | B |
| 80 C | 96-97 cm | C |
| 80 D | 98-99 cm | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Brązowy |
Stringi Model VS-218/219 Ecru - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
Trampki Model KA7 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.8 cm |
| 38 | 24.2 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Podkolanówki bezuciskowe Model Code 500 Sable - Gabriella
Cienkie podkolanówki 15 DEN z szeroką, nieuciskającą gumką i widocznym wzmocnieniem części palcowej.
W opakowaniu znajdują się 2 pary.
Skład: 85% poliamid, 15% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Beżowy |
Stringi Model Ratilla Red - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| S/M | 88-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
ZAMSZOWE SZPILKI Z ĆWIEKAMI NF-04P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
LICOWE BOTKI SZTYBLETY NA KOTURNIE 1765-21 CZARNY - Inello
Wysokość platformy 2 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model K 365 XXXIII Black/Gold - Spektra
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 96 cm | 94 cm | 76 cm |
| 40 | 100 cm | 98 cm | 80 cm |
| 42 | 104 cm | 102 cm | 84 cm |
| 44 | 108 cm | 106 cm | 88 cm |
| 46 | 112 cm | 110 cm | 92 cm |
| 48 | 116 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Czarny |
Kamera Cofania w Ramce Pod Tablicę Rejestracyjną.
Ramce/Podkładce pod Tablicę Rejestracyjną.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156850 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156850 |
Profesjonalny Rejestrator Dźwięku (8GB) + Mikro-Kamera + Kolor. Ekran LCD + Słuchawki itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415842 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415842 |
Bluza Damska Model MOE289 Fuksja - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL/3XL | 92 cm | 144 cm |
| L/XL | 91 cm | 136 cm |
| S/M | 90 cm | 132 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Figi Model Aldona White - Unikat
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| M | 93-98 cm | 70-74 cm |
| XL | 108-114 cm | 82-86 cm |
| XXL | 115-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
Specific CRD-1 WEIGHT REDUCTION 7,5 kg
Współpraca lekarza weterynarii z właścicielem otyłego zwierzęcia odgrywa bardzo istotna role w procesie odchudzania. Należy podawać tylko jeden rodzaj pokarmu: dietę weterynaryjna. Psom cierpiącym na cukrzyce zaleca się podawać dwa posiłki dziennie w celu utrzymania stałego stężenia glukozy we krwi. Czas ich podania zależy od rodzaju stosowanej insuliny oraz aktywności pacjenta. Dieta charakteryzuje się podwyższona zawartością włókna strawnego i niestrawnego, dzięki czemu jest odpowiednia dla pacjentów cierpiących na zapalenie jelita grubego, przewlekłe biegunki, zaparcia. Dzięki obniżonej zawartości tłuszczu można stosować ja u pacjentów z hiperlipidemia. Dieta charakteryzuje się podwyższoną zawartością związków mineralnych i witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Po osiągnięciu odpowiedniej dla danego zwierzęcia masy ciała należy zmienić dietę na w celu utrzymania optymalnej masy ciała. Nie jest zalecana dla: szczeniąt oraz ciężarnych i karmiących suk Składniki: pszenica, mączka rybna, sproszkowana celuloza, owies, białko kukurydziane, hydrolizowane białko wieprzowe, pulpa buraczana, drożdże, białko ziemniaczane, minerały, witaminy, łuski babki płesznik, L-karnityna.
Nie zawiera syntetycznych barwników, dodatków smakowych oraz składników modyfikowanych genetycznie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Azalia Popiel - Babella
Kobieca koszulka nocna wykonana z wiskozy i elastanu, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do ciała zapewniając najwyższy komfort noszenia. Model na cienkich ramiączkach. Ramiączka regulowane, nieodpinane. Z przodu wstawka z kuszącej koronki.
Produkty Babella sprzedawane są w eleganckich i gustownych opakowaniach, dzięki czemu będą wspaniałym upominkiem dla bliskiej osoby.
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 106-110 cm | 100-104 cm |
| M | 98-102 cm | 92-96 cm |
| S | 90-94 cm | 84-88 cm |
| XL | 116-122 cm | 110-116 cm |
| XXL | 128-134 cm | 122-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 65I |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 65I |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Mehendi Black - Róża
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70A | 68-72 cm | 82-83 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-85 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-87 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-89 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-91 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-93 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-90 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 98-99 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-95 cm |
| 80C | 78-82 cm | 95-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 97-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-103 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-100 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
ROYAL CANIN Pure Feline Smukła Sylwetka n02 1,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
SLIPONY KOMIKSOWE 6120 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Ami Play smycz NX 150/2 cm żółte kwiaty
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |


_305430.jpg)