~Polamid 82 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 93-96 cm |
| M | 93-98 cm | 88-92 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm |
| XL | 103-108 cm | 97-100 cm |
| XS | 83-88 cm | 80-84 cm |
| XXL | 108-113 cm | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Różowy |
Rejestrator Cyfrowy Dźwięku (8GB/280h) + Słuchawki...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415342 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415342 |
Sukienka Model L200 Black - Lemoniade
- elegancka sukienka
- dopasowany fason podkreśla sylwetkę
- przód kopertowy
- w talii piękna ozdobna szarfa
- zapinana z tyłu na kryty zamek
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 96 cm | 90 cm | 78 cm |
| M | 92 cm | 92 cm | 86 cm | 74 cm |
| S | 92 cm | 88 cm | 82 cm | 70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Figi niskie Model Samanta Navy - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model M269 Brown - Figl
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Pilar Morela - Unikat
Elastan 12 %
~Polamid 83 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Różowy |
Komplet bluzka ze spodniami MM6002 Beige/Navy - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model S051 Model 3 - Style
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 63 cm | 102 cm |
| M | 61 cm | 62.5 cm | 98 cm |
| S | 60 cm | 62 cm | 94 cm |
| XL | 62 cm | 63 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
STURDI KLATKA WYSTAWOWA - HABITAT PET SHELTER - BLUE JAY
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| EAN | 811321012166 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| EAN | 811321012166 |
Sandał WIĄZANE SANDAŁKI ETNO 8241-14BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Spódnica Klasyczna spódniaca Midi SP30 granat - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 96 cm | 74 cm |
| 38 | 67 cm | 100 cm | 78 cm |
| 40 | 67 cm | 104 cm | 82 cm |
| 42 | 68 cm | 108 cm | 86 cm |
| 44 | 68 cm | 112 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Sweter Ciążowy Model 30058C Beige - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 57 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Vitakraft Soft Snack Baron 55g.- Smakołyki dla psa o smaku wołowiny
W skład przekąski nie wchodzą zboża ani cukier.
Przekąska nie zawiera sztucznych dodatków smakowych, barwników ani konserwantów.
Skład: Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego (96%, z czego 4% stanowi wołowina), 1% drożdże (naturalny kompleks witamin B).
Analiza: Białko 44%, Tłuszcz 12%, Włókno surowe 1,6%, Popiół surowy 6,5%, Wilgotność 33% Sposób stosowania: Podawać jako przekąskę pomiędzy posiłkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 17913 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 17913 |
100% Chemiczny Tester Banknotów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59074160098 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59074160098 |
Figi Model K325 Adele Black - Gorsenia Lingerie
Klasyczne, pełne figi wykonane z gładkiej mikrofibry w połączeniu z delikatną koronką. Nogawki z przodu ozdobione są kuszącą koronką. Z tyłu trójkątna wstawka koronki, a nogawki wykończone ozdobną gumokoronką. Przód ozdobiony jest subtelnymi kokardkami.
Do kompletu polecamy biustonosz Adele.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 106-110 cm |
| 3XL | 110-114 cm |
| 4XL | 114-118 cm |
| L | 98-102 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszula Nocna Ciążowa Model TCB.9448 Grey - Dn-nightwear
Komfortowa wzorzysta koszulka z linii Doctor Nap.
- rękaw krótki
- dekolt okrągły
- z przodu zapięcie na guziki
- łatwy dostęp do piersi
- wygodny fason
- koszulka wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny w groszki
- w komplecie wiązany pasek
- model idealnie nadaje się dla kobiet w ciąży oraz mam karmiących
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
Figi Model Elite IVS Black - Mitex
Elastan 10 %
~Polamid 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
24 x ANIMONDA GranCarno Adult MIX puszki 400g
Analiza: białko 10%, tłuszcz 7%, błonnik 0,5%, popiół 1,6%, zawartośc wody 78%, Witamina D3 200 j.m., Witamina E 60mg
W zestawie 24 puszki różnych smaków
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Komplet Gorset Model 820-COR-1 Black - Obsessive
Zobacz, co Cię czeka:
- uwodzicielski gorset wykonany z prześwitującej siateczki
- regulowane ramiączka
- koronkowe wstawki na miseczkach i pod biustem seksownie podkreślone piersi!
- dekolt ozdobiony fioletową kokardką i błyszczącym kamyczkiem
- regulowane paski do pończoch
- w komplecie gorset i pasujące do niego figi
- delikatny w dotyku, rozciągliwy materiał
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Uniqa Black - Wolbar
~Polamid 58 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 74-84 cm |
| M | 92-104 cm | 64-74 cm |
| S | 82-92 cm | 56-64 cm |
| XL | 114-126 cm | 84-94 cm |
| XS | 74-82 cm | 48-56 cm |
| XXL | 126-138 cm | 94-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |


_181565.jpg)