~Polamid 62 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Koszula Damska Model M463 Light Green - Figl
- elegancka propozycja rozpinanej koszuli
- model z kołnierzykiem
- krótki rękaw
- z przodu kieszenie
- w pasie szarfa
- zaokrąglony dół
Materiał: 80% poliester, 17% wiskoza, 3% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Violetta Ortensia Blu M-476 Blue - Marko
Cechy kostiumu:
- Stylowy, dwuczęściowy kostium kąpielowy
- z wzorzystą lamówką o lekko haftowanym wykończeniu
- biustonosz idealny na małe i średnie biusty
- miseczki usztywniane, profilowane, z efektem push up- push up niewyjmowany z modelu (dostępny w rozmiarach S, M, L, XL)
- konstrukcja świetnie unosi piersi i optycznie je powiększa
- u podstawy misek - fiszbiny, które potęgują efekt modelowania biustu
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód zapinany na plecach
- figi typu biodrówki
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
GF Kurtka czerwona serce U23/3
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
TRIXIE Filcak dla kotów i psów długowłosych 18 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2404 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2404 |
GF Kombinezon zimowy czerwony serce Z22/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
POPYCHACZ URSUS 4512 , 4514 , 31434163
Numer do celów porównawczych :
31434163
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65631434163 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65631434163 |
Aquael Filtr wewnętrzny UNIFILTER 360
| Nazwa Produktu | Wymiary bez opakowania szer.-gł.-wys. [mm] | Wymiany opakowania jednostkowego [mm] | Rekomendowana pojemność akwarium [l] | Zużycie energii [W] | Maksymalna wydajność filtra | Kolory |
|---|---|---|---|---|---|---|
| UNIFILTER 280 | 50x68x153 | 85x55x190 | 30 - 60 | 2,5 | 260 | szary/czarny |
| UNIFILTER 360 | 50x68x153 | 85x55x190 | 60 - 100 | 3 | 340 | szary/czarny |
| UNIFILTER 500 | 58x87x222 | 95x95x260 | 100 - 200 | 5 | 500 | szary/czarny |
| UNIFILTER 750 | 67x98x308 | 85x130x285 | 200 - 300 | 8 | 750 | szary/czarny |
| UNIFILTER 1000 | 67x98x308 | 85x130x330 | 250 - 350 | 10,9 | 1000 | szary/czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102492 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102492 |
Sukienka Model Dones 10578 Coral - Click Fashion
Polyester 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 84 cm | 66 cm |
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
MOKASYNY Z FRĘDZLAMI TS11B Czarny - Zoki
Rodzaj obcasa: bez obcasa
Rodzaj noska: pełny
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Materiał: zamsz ekologiczny
Sezon: wiosna/lato, jesień/zima
Wkładka: skóra ekologiczna
Okazja: na co dzień, na wieczór / impreza
Styl: casualowy, fashion, boho
Zapiętek: zabudowany, miękki
Podeszwa: z tworzywa sztucznego, z bieżnikiem
Szczegół: frędzle, złote ozdoby
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model Tailor 215 Fuksja - IVON
~Viscosa 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 93 cm | 86 cm | 67 cm |
| 38 | 94 cm | 90 cm | 71 cm |
| 40 | 95 cm | 94 cm | 75 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Różowy |
BEAPHAR Puppy Milk - mleko w proszku dla szczeniąt 200g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 12572 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 12572 |
Bluzka Model Doba 10626 Black - Click Fashion
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
Szlafrok Model Taylor Ecru - Donna
~Polamid 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Beżowy |
Flexi Vario taśma 5 metrów rozmiar S - Niebieska
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Versele Laga Cuni Junior Complete - ekstrudat dla młodych królików miniaturowych 1,75 kg
Wysoko zaawansowana technologicznie ekstrudowana karma "wszystko w jednym". Zawiera składniki odżywcze oraz nutraceutyki czyli naturalne substancje wzbogacające. Zapobiega selektywnemu pobieraniu karmy i niedoborom pokarmowym. Charakteryzuje się bardzo wysoką smakowitością. Jest rekomendowana przez weterynarzy.
- Wyższy poziom wapnia, białka i witamin zapewnia optymalny wzrost młodego organizmu.
- Specjalna mieszanka ziół wspomaga trawienie składników odżywczych.
- Naturalne składniki typu luteina i beta-karoten gwarantują super odporność.
- Dodatek jukki poprzez pochłanianie amoniaku redukuje znacząco brzydkie zapachy odchodów.
- Dodatek prebiotyków wspiera właściwą florę jelitową i zapobiega problemom trawiennym.
Skład: produkty pochodzenia roślinnego 35%, roślinne ekstrakty białkowe, nasiona (2% siemię lniane), minerały, fruktooligosacharydy 0,3%, nagietek, jukka.
Analiza chemiczna: białko surowe 17%, tłuszcz surowy 3%, włókno surowe 20%,
popiół surowy 8%, wapń 1%, fosfor 0,8%.
Dawkowanie: codziennie należy podawać ok. 30 - 50 g karmy, w zależności od rozmiaru królika i rasy. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461309 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461309 |
Sukienka cornflower S01A Niebieski - Cocoviu
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 82 cm | 112 cm | 112 cm | 108 cm |
| M | 81 cm | 108 cm | 108 cm | 104 cm |
| S | 80 cm | 104 cm | 104 cm | 100 cm |
| XL | 83 cm | 116 cm | 116 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
Bokserki Model Infinity 910/31 Grafit - Cornette
Męskie bokserki w bardzo delikatny sposób opinają pośladki, pozwalając nabrać im prawdziwie męskie kształty, jednocześnie nawet w najmniejszym stopniu nie krępując ruchów mężczyzny.
Cechy produktu:
- szeroka, komfortowa guma w pasie
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- designerski wzór
Skład: 95% modal, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
Biustonosz Soft Model Havana Natural - Alles
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70 G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75 G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80 G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85 F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85 G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90 E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90 F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alles |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alles |
| Kolor | Beżowy |
9101-06 Bearing(5*2.5*1.5) - Łożysko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101-06 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101-06 |


_250966.jpg)