| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/M | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Komplet Model M484 Green - Figl
- rewelacyjny komplet
- wykonany z gładkiej bawełnianej dzianiny
- krótki top z długim rękawem
- dekolt półokrągły
- w komplecie ołówkowa spódnica
- z boku rozcięcie
- całość prezentuje się zjawiskowo
- pasuje zarówno do szpilek jak i trampek
Skład: 92% bawełna, 8% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 93-100 cm | 70-77 cm |
| S/M | 92-98 cm | 85-92 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Koszulka Bokserka Model BLV 017 Black - Vestiva
Klasyczna koszulka damska.
- dekolt okrągły
- tył typu bokserka
- koszulka wykonana z jest wysokiej jakości, rozciągliwej wiskozy
- idealnie dopasowuje się do ciała
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 98-107 cm |
| M | 91-97 cm |
| S | 83-90 cm |
| XL | 108-117 cm |
| XXL | 118-127 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Szlafrok Damski Model Venus Red - Donna
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model K401 Havana Lila - Gorsenia Lingerie
Eleganckie, pełne figi w liliowym kolorze. Wykonane z miękkiej mikrofibry, na przodzie ozdobione dwoma wstawkami z koronki w tym samym kolorze oraz małą kokardką. Model z delikatnie wyższym stanem. Nogawki wykończone są delikatną gumokoronką.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 106-110 cm |
| 3XL | 110-114 cm |
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Różowy |
Kombinezon Damski Model VT021 Brown - Venaton
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Brązowy |
Atrapa/Imitacja Kamery w Kopułce, z Pulsującą Diodą LED.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620149 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620149 |
TOLSA Sanicat Super Plus lawenda i pomarańcza - żwirek sepiolitowy dla kota 10L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sanicat Tolsa |
| Kod producenta | SN-1434 |
| EAN | 8411514801434 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sanicat Tolsa |
| Kod producenta | SN-1434 |
| EAN | 8411514801434 |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Jana II Bordo - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| XXL | 100-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
Spodnie Damskie Model ShapeSlim Pants Climaline Black - GWINNER
Materiały wykonane w technologii Archroma? utrzymują skórę suchą nawet podczas najbardziej intensywnego wysiłku fizycznego, zapewniając maksymalny komfort.
- transport wilgoci z powierzchni skóry na zewnątrz
- optymalne chłodzenie skóry
- szybkoschnący materiał
- materiał łatwy w pielęgnacji
- materiał długo zachowuje swoje właściwości
Skład: 95% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 72 cm |
| M | 92 cm | 68 cm |
| S | 88 cm | 64 cm |
| XL | 102 cm | 76 cm |
| XXL | 108 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
GF Derka niebieska SOFTSHELL DW71/XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
MOKASYNY DAMSKIE LORDSY JH52P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,6 cm |
| 38 | 24,2 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Komplet Model Isidora Sensual Collection Blue - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 96-104 cm | 91-97 cm | 72-80 cm |
| S/M | 88-96 cm | 84-990 cm | 64-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model 118 Blue - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 96-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Little Dog Grey - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
Szlafrok Damski Model Kamila Ecru - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Damska Model Riya 35247-50X Blue - Henderson
Elastan 5 %
~Viscosa 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-112 cm | 92-98 cm |
| M | 94-106 cm | 86-92 cm |
| S | 88-100 cm | 80-86 cm |
| XL | 106-118 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
Over Zoo Szampon dla psów o białej i jasnej sierści 250ml
Olejki eteryczne (z drzewa herbacianego, cytrynowego, pomarańczowego oraz geranium) zawarte w szamponie, działają odstraszająco na owady takie jak meszki, komary, kleszcze. Preparat nie zawiera sztucznych substancji zapachowych - zapach cytrusowy pochodzi z olejków eterycznych. Nie zawiera soli (nie podrażnia delikatnej skóry psa). Sposób użycia: Zmoczyć sierść psa letnią wodą. Niewielką ilość szamponu dobrze rozprowadzić na ciele psa, unikając przy tym kontaktu z oczami. Następnie dokładnie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć. Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Polyquaternium-7, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Styrene/Acrylates Copolymer, Hydrolyzed Keratin, Citrus Limon Fruit Extract; Chamomilla Recutita Flower Extract; Malaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Citrus Aurantium (Orange) Fruit Oil, Geraniol, Citrus Junos Fruit Oil, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 42090
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi Soft Model 419 Fabiola Różowy Kwarc - Gaia
Elegancki i subtelny biustonosz półusztywniany wykonany z połączenia prążkowanej mięciutkiej dzianiny z kwiatowym haftem. Na szczególną uwagę zasługuje podwyższana konstrukcja (dolna część miseczki zakrywa sutek), która zbiera biust do środka i idealnie go zaokrągla. Środeczek dokładnie przylega do mostka. Dla zapewnienie komfortu użytkowania dół miski wyścielony jest od wewnątrz 100% bawełną. Podwójne haftki z trzystopniową regulacją oraz fiszbiny w większych rozmiarach (od obwodu 80) są dodatkowym atutem tego biustonosza. Dla zwiększenia stabilności obwodu plecy podszyto elastycznym tiulem.
Całości uroku dodają ozdobne ramiączka (nieodpinane) oraz dwie malutkie kokardki. Zastosowane ramiączka sa wysokiej jakości i mają znaczną odporność na deformację i rozciąganie. Do kompletu polecamy figi lub stringi Fabiola.
Elastan 10 %
~Polamid 56 %
~Poliuretan 2 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Różowy |
Wiatrówka Beretta 90 TWO Full Metal 4,46mm/Co2.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 038478135005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 038478135005 |


_176566.jpg)