Propozycja dla kobiet ceniących wygodę. Body z przyjemnej w dotyku wiskozy. Fason delikatnie przylegający do ciała, z długim rękawem. Dekolt na delikatnej stójce. Przód zdobią modne, kwiatowe wzory. Tył wykonany jest z jednolitej dzianiny. W kroku wygodne zapięcie na haftki.
~Polamid 24 %
~Viscosa 64 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm | 78-85 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm | 70-77 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm | 62-69 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm | 86-96 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm | 97-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model MM 017-2 White - Morimia
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 98 cm |
| M | 94 cm |
| S | 90 cm |
| XL | 102 cm |
| XS | 86 cm |
| XXL | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Biały |
Floweria gorset i stringi Black - Obsessive
~Polamid 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 100-110 cm | 90-100 cm | 75-90 cm |
| S/M | 90-100 cm | 80-90 cm | 60-75 cm |
| XXL | 110-120 cm | 100-115 cm | 90-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Trixie Stacjonatka dla psa 123x115
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3207 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3207 |
TETRA ToruMin 500ml-śr.do zakwasz. i zmiękcz.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T736306 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T736306 |
Czapka Model Melanie Beige - Kamea
alpaka 15 %
~Viscosa 15 %
wełna 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model ABK0065 Pink - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Różowy |
AmiPlay halter NX2 Foxterrier mordka na czerwonym tle
Haltery są regulowane w zależności od rozmiaru o szerokości taśmy 2 cm zapinane na zatrzask plastikowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Herb Rycerski: Dwie Halabardy + Szabla + Zbroja + Ozdoba.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415672 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415672 |
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 74 cm | 144 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model 679M Clementina Maxi Turecki Ogród - Gaia
Figi idealne dla Pań o pełniejszych kształtach. Wykonano je z połączenia gładkiej dzianiny oraz siateczki w modny wzór paisley. Z przodu wstawki ze zmysłowej koronki. Mają one podwyższony krój, dzięki czemu doskonale układają się na sylwetce oraz modelują brzuch i pośladki, niwelując fałdki. Całość uzupełnia mała różowa kokardka umieszczona na środku majtek.
Elastan 19 %
~Polamid 76 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Granatowy |
Piżama Szorty Model Wiktoria kr.sp. White/Melange - Italian Fashion
Krótkie szorty Wikoria.
- wzór w poziome paseczki
- w pasie wygodna, szeroka gumka oraz ozdobna kokardka
- nogawki wykończone są falbanką
- szorty wykonane są z przyjemnej w dotyku, bawełnianej dzianiny
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
Profesjonalna Proca Metalowa z Podpórką na Rękę.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414903 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414903 |
Czapka Model Ameli Wrzos - Kamea
~Nylon 14 %
Polyester 20 %
~Viscosa 8 %
wełna 25 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Fioletowy |
Figi Model Violana 03 White - Violana
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Larisa Bianco M-446 White - Marko
Cechy kostiumu:
- Elegancki, dwuczęściowy kostium kąpielowy w kolorystyce biało-czarnej
- miseczki pokryte siateczkowym ażurem
- dekolt z kwiatem w stylu hiszpańskim
- miseczki usztywniane, z dużym efektem push up tzw. \"2 x push\"
- push up wyjmowany z modelu, dostępny w rozmiarach S, M, L, XL
- zjawiskowo unosi, modeluje i optycznie powiększa piersi
- konstrukcja proponowana na małe i średnie biusty
- fiszbiny dolne i boczne u podstaw miseczek
- obwód elastyczny, zapinany na klamerkę
- ramiączka o regulowanej długości, odpinane
- figi wiązane po bokach
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 85-86 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 83-84 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-82 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 87-88 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 89-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model K377 Blue - Katrus
- stylowa koszula
- luźny i komfortowy fason
- rękawy wiązane na kokardki
- dekolt na gumce
- pięknie układa się na sylwetce
- doskonała na co dzień
Skład: 100% bawełna
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Angela Vitamina M-483 Orange - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 75-80 cm | 87-88 cm |
| M | 94 cm | 72-77 cm | 85-86 cm |
| S | 90 cm | 69-74 cm | 83-84 cm |
| XL | 102 cm | 78-83 cm | 89-90 cm |
| XXL | 106 cm | 81-86 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Bluzka Model BLV 006 Ecru - Vestiva
- Elegancka bluzka damska.
- przód zdobi nadruk
- dekolt okrągły
- rękaw typu kimono
- rękaw o długości 3/4
- na ramionach i na plecach wstawka z połyskującej siateczki
- wydłużony tył
- bluzka wykonana jest z rozciągliwej, wysokiej jakości wiskozowej dzianiny
- produkty Vestiva Line są zapakowana w pudełeczko ze zdjęciem przedstawiającym dany model
- idealna propozycja na prezent
Elastan 8 %
~Polamid 9 %
~Viscosa 78 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 98-107 cm |
| M | 91-97 cm |
| S | 83-90 cm |
| XL | 108-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model 995/11 Grey - Ava
Elegancki półusztywniany biustonosz.
- dolna część miseczki pokryta jest gładką dzianiną
- górna część miseczki wykończona jest siateczką z delikatną koronką
- między miseczkami i na ramiączkach satynowe kokardki
- koronkowy mostek
- tył ze sprężystej siateczki
- pionowe fiszbiny
- regulowane, nieodpinane ramiączka
Elastan 4 %
~Polamid 88 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Szary |
TORBA NA AMBU MAŁE (DLA DZIECI) TRM-40
| Wysokość |
|
12 cm
|
| Szerokość |
|
12 cm
|
| Długość |
|
27 cm
|
| Waga |
|
0,2 kg
|
| Pojemność |
|
4 litry
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TORBA NA AMBU MAŁE (DLA DZIECI) TRM-40 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TORBA NA AMBU MAŁE (DLA DZIECI) TRM-40 |


_98662.jpg)