~Polamid 3 %
~Viscosa 89 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm | 78-85 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm | 70-77 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm | 62-69 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm | 86-96 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm | 97-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Szary |
Kurtka w nowoczesnym stylu metal GR1432 Black - GrandUA
Skład: 90 % poliester, 10 % elastan
Podszewka: 100 % poliester
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
T640C-003 T40C Connect buckle short - łącznik stabilizatora krótki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640C-003 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640C-003 |
Legginsy Model Blanka Indygo - Bas Bleu
Grubość 200 Den Legginsy na komfortowej gumie. Produkt ma bardzo dobrą jakość oraz surowce ? rzeczywistość zdziwi każdą kobietę. Model posiada komfortową gumę. Legginsy - wyrób o dokładnej nazwie - Tregginsy ? imitacja spodni, inaczej wygodne spodnie.
UWAGA ! Kolor Granatowy ( INDYGO) klasyczny ciemny granatowy jeans obszyty nitką pomarańczową,
Polyester 15 %
~Viscosa 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Niebieski |
Bezprzewodowy Samochodowy Zestaw Głośnomówiący Bluetooth - do Pojazdu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734155838 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734155838 |
Frontline dla psów powyżej 40kg
Produkt ten został objęty zakazem sprzedaży wysyłkowej. Jedyna dopuszczalna przez prawo forma sprzedaży to odbiór osobisty.
Oferujemu odbiór osobisty tego produktu w naszym sklepie w Krakowie.
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
Nadzwyczaj chłonne podłoże. Dobrze wysuszone oraz odpylone doskonale nadaje się jako podściółka dla myszek, chomików, świnek morskich, króliczków, szynszyli, itp.
Zapewnia optymalną higienę i czystość.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOMUS S.C. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOMUS S.C. |
Sukienka Model L104 Chaber - Lemoniade
- elegancka sukienka.
- dopasowana góra
- dół typu tulipan
- dekolt w serek
- rękaw o długości 3/4
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego ala piankowego materiału
- świetna propozycja do pracy jak i na wielkie wyjście
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 104 cm | 88 cm | 80 cm |
| M | 98 cm | 100 cm | 84 cm | 76 cm |
| S | 98 cm | 96 cm | 80 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
BOTKI NA PŁASKIM OBCASIE S165KH CNBS165KH - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Zasobnik CO2/12g. do Wiatrówek, do Napędu.
Innych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620156 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620156 |
Koszulka Model U-820 Red - Excellent Beauty
Seksowna koszulka na namiętne chwile we dwoje!
- wykonana z kuszącej koronki oraz dzianiny w czerwonym kolorze
- miseczki miękkie
- model zdobią zalotne kokardki
- ramiączka regulowane, nieodpinane
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czerwony |
Etui/Futerał na Konsolę do Gier/PSP itp.
Gier, PSP Slim itp. + Smycz.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415590 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415590 |
TRIXIE Drapak dla kota narożny szary
Romiar drapaków 14 cm x 46 cm Sizal / Plusz do zawieszania
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43435 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43435 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1660 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1660 |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,M,S |
TRAMPKI VANSÓWKI SZNUROWANE K-75 LEOPARD - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24.5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Koncentrator tlenu Philips EVERFLO
Koncentrator EverFlo może być używany z przewodem z kaniulą nosową lub maską. Posiada alarm poziomu stężenia tlenu. W przypadku spadku stężenia tlenu poniżej 82% zapala się żółta lampka. Jego największą zaletą jest waga, która wynosi 14kg.
Atrybuty:
-waga 14kg,
-cicha praca,
-niski pobór mocy,
-prosta obsługa,
-wysokie stężenie tlenu ( 93% ± 3%),
-możliwość ustawienia przepływu tlenu w zakresie od 0,5l/min. do 5l/min.,
-wizualny i dźwiękowy alarm niskiego stężenia tlenu,
-dźwiękowy alarm braku zasilania, niskiego i wysokiego ciśnienia,
-możliwość łatwego przemieszczania.
Dane techniczne:
Wymiary: 58cm x 38cm x 24cm
Ciężar: 14kg
Zasilanie: 220-240V prąd zmienny; 50 Hz; 2,0A
Pobór mocy: 295W
Klasa ochronności: Klasa II, Typ A
Alarmy: brak zasilania
wysokie i niskie ciśnienie
temperatura
niskie stężenie tlenu
Wydajność: przy stężeniu tlenu 3 l/min. 93% ± 3
3 lta gwarancji
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PHILIPS |
| Kod producenta | Koncentrator tlenu Philips EVERFLO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PHILIPS |
| Kod producenta | Koncentrator tlenu Philips EVERFLO |
CERTECH Natural- Vit Suchy szampon dla gryzoni 250 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 13167 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 13167 |
Happy Cat Bez Zbóż - Pakiet Na Próbę
Królik,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-S-NP |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-S-NP |
Koszulka Model Rosette Red/Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 92-104 cm | 92-100 cm |
| S/M | 82-96 cm | 82-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |


_98685.jpg)