Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm | 78-85 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm | 70-77 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm | 62-69 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm | 86-96 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm | 97-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Biały |
Czujnik Czadu/Tlenku Węgla - Bezprzewodowy.
węgla) z Podświetlanym Ekranem LCD.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544210 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544210 |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków KS6 51 x 32,5 x 58,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Liberator Warszawa 1944- dodatek do gry \\\"Mali powstańcy\\\"
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
POMPA HYDRAULICZNA HITACHI EU30, EU40, UE30 ,KRP4-13-13CBN
Numery do celów porównawczych:
KRP4-13-13CBN
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16674AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16674AE |
GF Dres szary CROWN/SKUL D16/5
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Alarm Bezprzewodowy z Czujką Ruchu+2 Piloty.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415504 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415504 |
Spódnica dzianinowa S-011 Fuchsia - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 57 cm | 84-90 cm | 64-80 cm |
| 38 | 57 cm | 86-95 cm | 68-84 cm |
| 40 | 57 cm | 90-99 cm | 70-92 cm |
| 42 | 58 cm | 96-109 cm | 76-102 cm |
| 44 | 59 cm | 101-116 cm | 78-106 cm |
| 46 | 60 cm | 108-123 cm | 83-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model L122 Black - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 85 cm | 108 cm | 106 cm | 102 cm |
| M | 84 cm | 104 cm | 102 cm | 98 cm |
| S | 83 cm | 100 cm | 98 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Piżama Damska Model SAL-PY 1084 Navy - Rossli
Komfortowa piżama damska.
- dekolt okrągły
- rękaw o długości 3/4
- przód zdobią ozdobne guziki oraz wstawki z ażurowej koronki
- długie wzorzyste spodnie
- nogawki proste
- w pasie wygodna gumka
- spodnie wykonane są z nierozciągliwego materiału
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości materiału
Skład:
Spodnie: 88% bawełna, 12% poliester.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-98 cm |
| M | 94-98 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Granatowy |
BRĄZOWE SNEAKERSY NA RZEP C337KH CNBC337KH Beżowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 16829 Cobalt - YourNewStyle
Polyester 25 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 90 cm | 84 cm | 72 cm |
| M | 97 cm | 86 cm | 80 cm | 68 cm |
| S | 96 cm | 82 cm | 76 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
Chwytak Magnetyczny, Neodymowy. Udźwig 120kg!!
Udźwig ok 120kg.!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341520 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341520 |
Sukienka Model L163 Light Grey - Lemoniade
Klasyczna sukienka damska.
- dekolt na delikatnej stójce
- rękaw długi typu kimono
- fantazyjne, duże kieszenie
- luźny, swobodny krój typu oversize
- długość midi
- świetna propozycja na co dzień
- sukienka wykonana jest z rozciągliwej, dresowej dzianiny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 114 cm | 132 cm |
| M | 89 cm | 110 cm | 128 cm |
| S | 89 cm | 106 cm | 124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
BUTY SPORTOWE DAMSKIE RÓŻOWE NB186P PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Wiatrówka Umarex XBG 4,46mm/Co2.
Pistolet Wiatrówkowy XBG na Śruty Kulki BB/BBs...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844502377 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844502377 |
Spodnie Damskie Model K277 Grey/Pink - Katrus
Elastan 5 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Super Benek OPTIMUM NATURALNY 5L
Skład: bentonit, soda
Opakowanie: 5 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12627 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12627 |
Bluza Damska Model 304 Yellow - Figl
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Żółty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620147 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620147 |
Sukienka Model K 365 XXXIII Navy/Silver - Spektra
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 96 cm | 94 cm | 76 cm |
| 40 | 100 cm | 98 cm | 80 cm |
| 42 | 104 cm | 102 cm | 84 cm |
| 44 | 108 cm | 106 cm | 88 cm |
| 46 | 112 cm | 110 cm | 92 cm |
| 48 | 116 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Granatowy |


_98666.jpg)