Poliester 90%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093983746 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093983746 |
Ołówkowa sukienka z wiązaniem w talii
Wiskoza 70%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902839719069 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902839719069 |
88-17 Sukienka z rękawkiem 3/4 - KWIATY CHABER NA BIAŁYM TLE
LIMITED EDITION
| Wymiary : | S | M | L | XL | XXL | XXXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Biust | 80 - 90 | 84 - 94 | 88 - 98 | 99 - 105 | 105 - 110 | 110 - 115 |
| Talisa | 68 - 78 | 72 - 82 | 76 - 84 | 85 - 95 | 96 - 104 | 105 - 110 |
| Biodra | max 96 | max 100 | max 104 | max110 | max 115 | max 124 |
| Dł. od paszki | 69 | 70 | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Dł. od ramienia | 88 | 90 | 90 | 90 | 90 | 90 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 833 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 833 |
Masażer sieciowu Bodywand - Original Plug-In Massager Blue
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bodywand |
| Kod producenta | BO015A |
| EAN | 726633973244 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bodywand |
| Kod producenta | BO015A |
| EAN | 726633973244 |
Plug analny z elektrostymulacją - ElectraStim Silicone Noir Rocker Large Butt Plug
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ElectraStim |
| Kod producenta | ES014A |
| EAN | 609224031762 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ElectraStim |
| Kod producenta | ES014A |
| EAN | 609224031762 |
Eleganckie spodnie w sportowym stylu
Elastan 30%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093933833 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093933833 |
WIERTARKA GWINCIARKA STOŁOWA SLUPOWA KOLUMNOWA DO METALU MAKTEK WS32A Z AUTO POSUWAMI 32 mm EWIMAX
Wiertarka stołowa o wzmocnionej budowie WS32 to wiertarka ogólnego przeznaczenia, do wykonywania takich operacji jak wiercenie, rozwiercanie, pogłębianie, gwintowanie (z zastosowaniem specjalnych uchwytów do narzędzi gwintujących). Wiertarki umożliwiają wiercenie i gwintowanie z oprawkami wielowrzecionowymi. Wiertarka odznacza się dużą wydajnością, dokładnością wykonywanych operacji, lampką LED, niskim poziomem hałasu, szerokim wachlarzem prędkości obrotowych, scentralizowanym panelem sterującym ułatwiającym pracę na maszynie i łatwością obsługi.
- Automatyczny posuw wrzeciona
- Wysoka sztywność wrzeciona
- Gwintowanie poprzez automatyczne załączanie lewych obrotów
- Przełącznik lewych obrotów
- Wrzeciennik, kolumna, stół i baza kolumny wykonana z najwyższej jakości sezonowanych odlewów
- Wrzeciono oraz wały przekładni z utwardzanej i obrabianej termicznie stali
- Duża moc silnika
- Duży skok wrzeciona
- Czytelny panel sterujący
- Osłona wrzeciona typu U z wyłącznikiem krańcowym zgodna z CE
- Stół roboczy podnoszony manualnie z możliwością obrotu o 360 i rowkami montażowymi
- Osłona przekładni pasowej wyposażona w krańcowy wyłącznik bezpieczeństwa
- Certyfikat CE
- Regulowany uchwyt wiertarski z kluczykiem i mocowaniem na stożku Morse`a
- Klin do wybijania stożka
|
Parametry techniczne |
|
|---|---|
|
MAX. ŚREDNICA WIERCENIA W STALI |
32 mm |
|
MAX. ŚREDNICA GWINTOWANIA W STALI |
M24 |
|
ŚREDNICA KOLUMNY |
100 mm |
|
SKOK WRZECIONA |
150 mm |
|
ODLEGŁOŚĆ WRZECIONO-KOLUMNA |
265 mm |
|
MAX. ODLEGŁOŚĆ WRZECIONO-STÓŁ |
390 mm |
| MAX. ODLEGŁOŚĆ WRZECIONO-BAZA |
745 mm |
|
MOCOWANIE WRZECIONA |
MK3 |
|
ZAKRES PRĘDKOŚCI OBROTOWYCH |
280-1875 obr/min |
|
ILOŚĆ PRĘDKOŚCI OBROTOWYCH |
5 |
|
WYMIARY STOŁU |
380 x 400 mm |
|
WYMIARY BAZY |
645 x 470 mm |
|
WYSOKOŚĆ MASZYNY |
1370 mm |
|
MOC SILNIKA |
1,5 kW |
|
MOC SILNIKA POSUWU |
0,12 kW |
|
WAGA NETTO |
235 kg |
|
WYMIARY |
1050 x 650 x 1510 mm |
Dlaczego właśnie MAKTEK?
• JAKOŚĆ - nasze maszyny są zawsze najwyższej jakości. Maktek to polska marka i sprawdzone rozwiązania polecane przez naszych klientów od wielu lat. Zawsze dązymy do podnoszenia standardów sprzedawanych maszyn.
• SERWIS - Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kupowanych u nas maszyn. Nasi inżynierowie posiadają odpowiednią wiedzę i przeszkolenie w zakresie obsługi i konserwacji maszyn do obróbki drewna i metalu
• BEZPIECZEŃSTWO - Wybierając Maktek, masz pewność że kupujesz w polskiej firmie bezpośrednio od producenta. Wszystkie urządzenia posiadają odpowiednie europejskie atesty bezpieczeństwa pracy.
• KOMPETENTNA OBSŁUGA - Nasi specjaliści doradzą w wyborze optymalnych rozwiązań dla Twojej firmy. Tylko u nas możesz liczyć na fachową obsługę.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAKTEK |
| Kod_producenta | 724-uniw |
| EAN | WIERTARKA GWINCIARKA SŁUPOWA STOŁOWA MAKTEK WS32A 32mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAKTEK |
| Kod_producenta | 724-uniw |
| EAN | WIERTARKA GWINCIARKA SŁUPOWA STOŁOWA MAKTEK WS32A 32mm |
Bluzka z ciekawym nadrukiem i rękawem 3/4
Elastan 5%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356289927 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356289927 |
Klocki hamulcowe TRW SINTERED przód YAMAHA BT1100 BULLDOG 02-06r.
YAMAHA BT 1100 BULLDOG
Klocki wykonane ze spieków metalicznych zapewniają wysoką skuteczność
hamowania w każdych warunkach.
Zalety klocków TRW SINETERED :
- bardzo dobra dozowalność hamulca
- brak efektu fadingu
- wysoka skuteczność hamowania
zastosowanie :
YAMAHA
BT1100 BULLDOG 02-06r.
Cena dotyczy kompletu kolcków na jedną tarczę !!!
Kliknij na model poniżej i sprawdź jakie produkty posiadamy do Twojego motocykla
> BT1100 <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRW LUCAS |
| Kod producenta | MCB611SV ( Y2030 ) x |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRW LUCAS |
| Kod producenta | MCB611SV ( Y2030 ) x |
Nexus - Masażer prostaty - Neo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nexus |
| Kod producenta | NE002A |
| EAN | 5060274220370 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nexus |
| Kod producenta | NE002A |
| EAN | 5060274220370 |
Regulator napięcia YAMAHA XV 750 VIRAGO 92-97r.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WM Motor |
| Kod producenta | AI22385 ( 42X-81960-A1 ) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WM Motor |
| Kod producenta | AI22385 ( 42X-81960-A1 ) |
Tarcze przekładki sprężynki uszczelka sprzęgła YAMAHA TDR125
YAMAHA TDR 125
metalowe przekładki, sprężyny sprzęgła oraz uszczelkę pokrywy.
uszczelka - S410485008010
Zdjęcie poglądowe !!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | NHC |
| Kod producenta | CDSS0042 8010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | NHC |
| Kod producenta | CDSS0042 8010 |
PicoBong - Masażer prostaty - Tano
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PicoBong |
| Kod producenta | PI006B |
| EAN | 7350022276789 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PicoBong |
| Kod producenta | PI006B |
| EAN | 7350022276789 |
13-11 Sukienka sportowa - szare paski
| Wymiary : | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Biust | 44 | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 |
| Pas | 39 | 41 | 43 | 45 | 47 | 48 |
| Biodra | 42 | 42 | 44 | 46 | 48 | 50 |
| Dł. od pachy | 77 | 77 | 78 | 78 | 78 | 79 |
| Dł. od ramienia | 94 | 95 | 95 | 95 | 96 | 96 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 155 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 155 |
Elegancka sukienka z ozdobną blaszką
Poliester 95%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093810097 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093810097 |
53-9A Nowa dopasowana sukienka - CZARNA
| Wymiary: | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| Biust | 39 | 40 | 45 | 46 | 47 |
| Pas | 36 | 38 | 39 | 40 | 44 |
| Biodra | 44 | 45 | 47 | 49 | 51 |
| Dł. od pachy | 77 | 77 | 77 | 78 | 78 |
| Dł. od ramienia | 95 | 95 | 95 | 96 | 96 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 586 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 586 |
Akumulator Exide SUZUKI GSX 1200 INAZUMA
SUZUKI GSX 1200
Wysokiej jakości bezobsługowy akumulator firmy EXIDE
Akumulatory EXIDE są dostarczane na 1 -szy montaż do motocykli BMW
Technologia AGM pozwala montować akumulatory również w pozycji leżącej
Nowy akumulator trzeba zalać elektrolitem dołączonym do zestawu.
Po zalaniu i odczekaniu około godziny, akumulator jest gotowy do użycia.
Uwaga !!! Akumulator po zalaniu staje się w 100% akumulatorem bezobsługowym !!!
specyfikacja :
wysokość : 130 mm
długość : 150 mm
szerokość : 87 mm
napięcie : 12V
pojemność : 10 Ah
prąd rozruchu : 150 A
zastosowanie :
SUZUKI
GSX1200 INAZUMA - wszystkie roczniki
Kliknij na model poniżej i sprawdź jakie produkty posiadamy do Twojego motocykla
> GSX1200 <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | EXIDE |
| Kod producenta | YTX12-BS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | EXIDE |
| Kod producenta | YTX12-BS |
Łożyska koła tył Honda CB 900 Hornet 02-07r.
Najwyższej jakości łożyska tylnego koła
W zestawie znajdują się 3 łożyska oraz uszczelniacze.
Wymianę zalecamy w wyspecjalizowanym warsztacie.
zastosowanie:
HONDA
CB 900 HORNET 02 - 07 r.
Kliknij na model poniżej i sprawdź jakie produkty posiadamy do Twojego motocykla
> Hornet 900 <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | All Balls |
| Kod producenta | 25-1257x p2313 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | All Balls |
| Kod producenta | 25-1257x p2313 |
Filtr powietrza Hiflo Filtro do Kawasaki Z800 13-16r.
Filtr powietrza renomowanej firmy HIFLO FILTRO
Nr OEM filtra : 11013-0044
zastosowanie:
KAWASAKI
Z800 2013 - 2016 r.
Kliknij na model poniżej i sprawdź jakie produkty posidamy do Twojego motocykla
> Z800 <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hiflo Filtro |
| Kod producenta | HFA2802 x |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hiflo Filtro |
| Kod producenta | HFA2802 x |
Sukienka z przejrzystymi rękawami i wstawkami na dekolcie i karczku z a\'la wywijanym kołnierzykiem
Spandex 5%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356373657 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356373657 |
Napęd DID Sunstar KAWASAKI ZX-6R 05-06r.
Najwyższej jakości zestaw napędowy składający się z wzmacnianego łańcucha firmy Did
oraz zębatek Sunstar.
Całość tworzy niezwykle wytrzymały zestaw.
skład zestawu:
zębatka przód : sunf 397.15 zębów
zębatka tył : sunr 1-3356.43 zębów
łańcuch : DID 520vx - 112 ogniw
zastosowanie:
KAWASAKI
ZX-6R 05-06r.
Dopłata do łańcucha w kolorze złotym wynosi 30 zł
kliknij na model poniżej i sprawdź jakie produkty posiadamy do Twojego motocykla
> ZX6R <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DID + SUNSTAR |
| Kod producenta | sunf397.15 sunr1-3356.43 520vx-112 p2410 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DID SUNSTAR |
| Kod producenta | sunf397.15 sunr1-3356.43 520vx-112 p2410 |


_204797.jpg)