Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 90 cm | 82 cm |
| 38 | 62 cm | 94 cm | 86 cm |
| 40 | 63 cm | 98 cm | 90 cm |
| 42 | 64 cm | 102 cm | 94 cm |
| 44 | 65 cm | 106 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model VT063 Ecru - Venaton
Polyester 33 %
~Viscosa 63 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Płaszcz Damski Model PW230 G23 Light Grey - Reve
Polyester 55 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 42 | 96 cm | 116 cm | 104 cm | 98 cm |
| 44 | 96 cm | 120 cm | 108 cm | 102 cm |
| 46 | 97 cm | 124 cm | 112 cm | 106 cm |
| 48 | 97 cm | 128 cm | 116 cm | 110 cm |
| 50 | 97 cm | 132 cm | 120 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Reve |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Reve |
| Kolor | Szary |
Zolux Torba transportowa mała zielona 423410VER
Torba posiada dwa zamki suwakowe, umożliwiające otwarcie jej z dwóch stron.
Torba jest na małych nóżkach, a zdejmowany spód można prać. Można ją nosić na ramieniu lub w ręce.
Wymiary: dł. 35x szer. 20x wys. 21 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
Spodenki: 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1661 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1661 |
Krzesiwo Magnezjowe Helikon Fire Starter US Army.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414943 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414943 |
JEANSOWE ESPADRYLE Z NASZYWKAMI CV-355L.BL Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
FERPLAST Piłka kauczukowa TER 6020 4,5cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ferplast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ferplast |
Komin Model KBSZ-AH-9 Powder Pink - Heppin
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model Ann S73 1216 Pink - Nife
Skład: 60% poliester, 35% wiskoza, 5% elastan.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 109 cm | 124 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 110 cm | 128 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 111 cm | 132 cm | 94 cm | 84 cm |
| 42 | 112 cm | 136 cm | 98 cm | 88 cm |
| 44 | 113 cm | 140 cm | 102 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model Gloria White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model 88-13 Flowers Bordo - Numoco
Skład: 70% wiskoza, 30% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 88-98 cm | 76-84 cm |
| M | 100 cm | 84-94 cm | 72-82 cm |
| S | 96 cm | 80-90 cm | 68-78 cm |
| XL | 110 cm | 99-105 cm | 85-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
Sukienka Plażow Tunika Plażowa Model SP-4 Fluo - Ava
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Pomarańczowy |
USZCZELNIACZ DWUWARGOWY POKRYWY PRZEDNIEJ URSUS 4512 , 4514 , 2418F436
Numer do celów porównawczych :
2418F436
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6562418F436 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6562418F436 |
Komplet Zębatek 1315-17 Sky Hawkeye 1315s 1315c
Cena dotyczy 2 szt - zębatki dużej i małej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315-17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315-17 |
Sweter model 30051 Black - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 90 cm | 49 cm | Szer. tyl na plasko: 50 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
Figi Model BBL 077 White - Babell
Kobiece stringi.
- z przodu gładka, wiskozowa dzianina
- boki oraz tył wykonane są z siateczki w kropeczki
- model świetnie prezentuje się na sylwetce
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model S055 Pink - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 86 cm | 116 cm | 100 cm |
| M | 85 cm | 112 cm | 96 cm |
| S | 85 cm | 108 cm | 92 cm |
| XL | 86 cm | 120 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Różowy |
TRAMPKI DAMSKIE ZAMSZOWE CZARNE NB171P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Piżama Męska Model SAM-PY 076 Blue/Sky Blue - Rossli
Komfortowa męska piżama.
- koszula w modne paski
- okrągły dekolt
- z przodu subtelny nadruk
- długi rękaw
- jednolite, długie spodnie z kieszonka z tyłu
- w pasie szeroka, wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Wymiary
Rozmiar M: klatka 96-100, pas 82-86
Rozmiar L: klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: klatka 104-108, pas 98-102
Rozmiar XXL: klatka 108-112, pas 106-110
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Niebieski |


_159963.jpg)