Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
Body Model Karri Black/Fuksja - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-100 cm | 93-100 cm |
| S/M | 88-92 cm | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Miseczka porcelanowa z motywem kota
Dzięki swojej budowie ułatwia picie lub jedzenie, a ciężkie dno zapobiega przewracaniu miski.
Nadaje się do podawania mokrej lub suchej karmy oraz wody. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie. Można miskę myć w zmywarce. Kolory:
biało/szary, beżowo/brązowy.
Wymiary/pojemność:
∅ 13cm / 0,2l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4019 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4019 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101 controller |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101 controller |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Morski |
| rozmiar | 80B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Morski |
| rozmiar | 80B |
Flexi NEW Classic M linka 8m - czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Sukienka Model MOE366 Navy - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 101 cm | 100 cm | 84 cm |
| M | 105 cm | 96 cm | 95 cm | 79 cm |
| S | 105 cm | 91 cm | 90 cm | 74 cm |
| XL | 105 cm | 106 cm | 105 cm | 89 cm |
| XXL | 105 cm | 111 cm | 110 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Stringi Model Ramona Black/Beige - Nipplex
Elastan 7 %
~Poliakryl 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
Figi Model VF-232 Bordo - Vena
75% poliamid, 15% elastan, 5% poliester, 5% bawełna
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-112 cm |
| M | 92-102 cm |
| XL | 112-122 cm |
| XXL | 122-132 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czerwony |
Spódnica Model M554 Beige - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
POMPA WTRYSKOWA ROTACYJNA URSUS 4512 , 4514 , UR041381
Numer do cleów porównawczych :
UR041381
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 656UR041381 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 656UR041381 |
Fanua i Flora Podłoże do terrarium dla żółwi, węży, jaszczurek oraz innych płazów i gadów 5 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fanua i Flora |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fanua i Flora |
Stringi Model V-6825 Chandelles White - Axami
Elastan 18 %
~Polamid 70 %
Polyester 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Biały |
Spodnie Damskie Model L014 Multicolor - Lapasi
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 102 cm | 104 cm | 90 cm |
| M | 102 cm | 100 cm | 86 cm |
| S | 102 cm | 96 cm | 82 cm |
| XL | 102 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Wielokolorowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium kąpielowy Model Gabrielle 2 Nirvana M-243 Laguna Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 73-85 cm | 93-101 cm |
| M | 86-92 cm | 68-80 cm | 88-96 cm |
| S | 82-88 cm | 68-77 cm | 86-91 cm |
| XL | 94-100 cm | 78-90 cm | 98-106 cm |
| XXL | 98-104 cm | 83-92 cm | 103-108 cm |
| XXXL | 102-108 cm | 83-92 cm | 105-110 cm |
| XXXXL | 104-112 cm | 88-95 cm | 110-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XXL | 112-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Mery Coral - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| XXXXL | 112-116 cm | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Różowy |
KOZACZKI WŁÓCZKOWA CHOLEWKA NC109 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model M078 Grey - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-107 cm | 94-101 cm |
| S/M | 91-98 cm | 86-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Duża Dymiąca Zdalnie Sterowana Koparka - Spychacz na Gąsienicach + Efekty Świetlne + Pilot Radiowy.
Duża Dymiąca Zdalnie Sterowana Koparka - Spychacz na Gąsienicach +
+ Sterujący Bezprzewodowy Pilot...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590759954295 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590759954295 |


_204599.jpg)