Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Nazwa produktu | MIKRO Plus | MINI Plus | 1 Plus |
| Kod produktu | 107621 | 101786 | 102368 |
| Wat (W) | 4 | 4,2 | 4,7 |
| Max przepływ (l/h) | 250 | 260 | 340 |
| Poj. akwarium (l) | < 30 | 30-60 | 60-100 |
| Kod kreskowy | 5905546030670 | 5905546030687 | 5905546030694 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102368 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102368 |
Figi Model 759B Constanza Antracyt - Gaia
Eleganckie figi w grafitowym kolorze.
- figi typu brazilian
- przód oraz nogawki z tyłu wykonane są z dzianiny w kropeczki
- po bokach wstawki z haftu
- tył z podwójnej siateczki
- z przodu kokardka
Elastan 17 %
~Polamid 73 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Szary |
Kurtka Damska Model 302 Navy - Figl
- niezwykle elegancka i stylowa ramoneska
- wykonana z gładkiej i przyjemnej w dotyku bawełny
- długi rękaw
- zapinana z przodu na asymetryczny zamek
- duży kołnierz dodający elegancji
- pionowe przeszycia optycznie wysmuklają sylwetkę
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Zmysłowy krój, delikatne aplikacje kwiatowe to najnowsza propozycja lato 2012. Przód majteczek to połączenie koronki z satyną w delikatne wzory kwiatowe, natomiast tył to delikatny i przewiewny tiul.
Możliwość skompletowania z biustonoszem i figami.
Skład:
91% Poliamid
4% Elastan
5% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 029757360107 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 029757360107 |
Polyester 12 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model A111 Ecru - awama
- elegancka propozycja
- wykonana z delikatnej tkaniny
- długi rękaw
- dekolt zapinany na guziczki
- mankiety zapinane
- pionowe przeszycia optycznie wyszczuplają sylwetkę
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Beżowy |
Kurtka Damska Bomberka Model KR103 Kwiaty/White - Lanti
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 54 cm | 92 cm |
| 36 | 55 cm | 96 cm |
| 38 | 56 cm | 100 cm |
| 40 | 57 cm | 104 cm |
| 42 | 58 cm | 108 cm |
| 44 | 59 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model 1628 Grafit - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 92 cm | 156 cm | 92 cm | 102 cm |
| S/M | 90 cm | 150 cm | 86 cm | 98 cm |
| XXL | 95 cm | 164 cm | 98 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 16786 Black - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 147 cm | 78 cm | 72 cm |
| M | 146 cm | 74 cm | 68 cm |
| S | 145 cm | 70 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model VT077 Bordo - Venaton
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czerwony |
Piżama Damska Model Arctic dł.r. dł. sp. Grey Melange - Italian Fashion
Świetna piżama damska.
- okrągły dekolt
- długi rękaw
- długie spodnie
- w pasie komfortowa gumka
- nogawki wykończone ściągaczem
- modny nadruk w zimowym klimacie
- piżama wykonana z przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
Figi Model Lux mini Powder Pink - Italian Fashion
Komfortowe figi damskie.
- klasyczny krój
- figi wykonane z przyjemnej w dotyku bawełny
- model przystosowany jest również dla kobiet w ciąży
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Różowy |
Katana (140cm!) Zangetsu Bleach.
Zangetsu Bleach.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 805319113654 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 805319113654 |
Prąd stały pulsujący (PS)
Terapia jonoforezy prądem stałym oraz pulsującym prądem stałym jest znaną od lat, uznaną międzynarodowo i naukowo procedurą terapeutyczna. Badania naukowe przeprowadzone nad terapią z wykorzystaniem pulsującego prądu stałego w idromed® 5 PS wykazały, że, dzięki zastosowaniu nowego rodzaju prądu, jest ona optymalną formą leczenia wrażliwych pacjentów, szczególnie dzieci oraz ludzi młodych. Działanie prądu terapeutycznego jest prawie niewyczuwalne a prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych jest wyraźnie zmniejszone. Dłonie oraz stopy mogą być wyjęte z basenu w trakcie terapii bez zagrożenia wystąpienia „efektu bariery elektrycznej” (szoku elektrycznego). Parametry
*Wyświetlacz LCD
* MENU W JĘZYKU POLSKIM
* NOWOCZESNY DESIGN
* Ograniczenie prądu elektrycznego oraz przełącznik bezpieczeństwa pozwalający uniknąć szoku elektrycznego
* Duże elektrody płytowe zapewniające jednolitą intensywność prądu oraz zapobiegające występowaniu alergii
* Zasilanie z sieci – zasilanie bateriami jest znacznie droższe
* Stabilna walizka, która również służy jako basen w terapii dłoni lub stóp Opcjonalnie urządzenie może być wyposażone w elektrody gąbkowe do pach
Dane techniczne:
Wymiary 290x390x11 mm
Waga całkowita: około 2,5 kg (jednostka, walizka oraz akcesoria)
Waga urządzenia : 0,340 KG Zasilanie:
230V/50Hz
podlega zmianom technicznym Produkt sprawdzony - to naprawdę działa!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dr. K. Hönle Niemcy |
| Kod producenta | idromed 5 PS prąd pulsujący |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dr. K. Hönle Niemcy |
| Kod producenta | idromed 5 PS prąd pulsujący |
Versele Laga Gerbil Nature dla myszoskoczków 750g
Składniki analityczne |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Skład |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461368 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461368 |
~Polamid 25 %
Polyester 10 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 170 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model T146 Red - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 90.5 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 90 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 91.5 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 92 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |


_obroza_nx_55_85_piesek_na_pomaranczowym_tle.png)