Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
OBUWIE SPORTOWE DAMSKIE ZIELONE NB151P ARMY GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Profesj. Wykrywacz Metali Garrett EuroACE (USA) z Ekranem LCD + Rozróżnianie + Akcesoria...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 786156003842 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 786156003842 |
Sukienka Model L235 Powder Pink - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 86 cm | 88 cm | 80 cm |
| M | 86 cm | 84 cm | 76 cm |
| S | 86 cm | 88 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Różowy |
Polyester 12 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL/3XL | 107-114 cm | 98-107 cm |
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 92-98 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model M081 Koral - Figl
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Koszula Damska Model K400 Wzór 16 Multicolor - Katrus
- niezwykle kobieca koszula
- wykonana z gładkiego materiału o wyrazistym wzorze
- zapinana z przodu na napki
- prosty, nieco luźniejszy krój
- doskonała propozycja nie tylko do codziennych stylizacji
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
Szorty Model 80 Black - Gabidar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
GATTA SPODNIE SKINNY HOT 4502S
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Sukienka Model 342 Brown - Figl
- elegancka sukienka damska.
- dekolt półokrągły
- model bez rękawka
- okrągły dekolt
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- dopasowana góra
- fason lekko rozszerza się ku dołowi
- pionowe przeszycia optycznie wysmuklają sylwetkę
- sukienka wykonana jest z elastycznego, woskowanego materiału
~Nylon 25 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
Komplet Model Chantall corset Black/White - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
Tropical Cichlid Omnivore Medium Pellet 500ml.- Pokarm dla średnich i dużych pielęgnic
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Półautomat inwertorowy MULTI 205 3w1 MIG/MAG + MMA + TIG DC LIFT WELDMAN
Zasilanie 230V/50Hz
Zabezpieczenie zasilania 20A
Natężenie prądu zasilania 30A
Natężenie prądu zaislania efektywne 16,8A
Napięcie prądu jałowego 60-80V
Parametry spawnia MIG
Sprawność 35% przy 200A (40 °C)
Sprawność 100% przy 160A (40 °C)
Parametry spawnia MMA
Sprawność 35% przy 200A (40 °C)
Sprawność 100% przy 160A (40 °C)
Parametry spawnia TIG DC
Sprawność 35% przy 130A (40 °C)
Średnica drutu FE: 0,6-10, AL:0,8-1,0
Wielkość szpuli 5kg
Podajnik drutu 2-rolkowy
Zakres prędkości podajnika 2-18m/min
Czas wypływu gazy przed spawaniem 0,1-15s
Czas wypływu gazu po spawaniu 0,1-15s
Zajarzenie łuku dotykowe
Tryb pracy ucjwytu 2T/4T
Średnica elektrod 1,6-4,0
Regulacja ARC FORCE 0-10
Chłodzenie wentylatorem
Klasa izolacji F
Stopień zabezpieczenia IP 21S
Wymiary 53x23x47cm
Waga 17kg
Opis:
Spawarka MULTI 205 została wykonana w oparciu o technologię inwertorową, przy zastosowaniu komponentów IGBT.
Spawarka spawa metodami:
1. MIG/MAG
2. FLUX
3. TIG DC LIFT
4. MMA
stali węglowych, stopowych, nierdzewnych, odlewów żeliwnych oraz aluminium.
Wewnątrz spawarki umieszczony jest podajnik drutu, który umożliwia zakładanie szpuli do 5kg /200mm)
Wpawarka jest przystosowana do współpracy z uchwytem typu spool-gun.
Ustawienie wszelkich parametrów urządzenia odbywa się za pomocą panelu sterującego, na którym umieszczone są dwa pokrętła i dwa wyświetlacze LED. Powyższe rozwiązanie umożliwia łatwe i szybkie ustawianie i odczytywanie wszelkich parametrów spawania oraz korzystanie z funkcji dodatkowych spawarki.
Spawarka jest przeznaczona zarówno dla użytkowników domowych jak i profesjonalnych.
Wyposażenie:
Uchwyt spawalniczy MIG MB 15 3m
Uchwyt elektrody DC50 z przewodem 2m
Zacisk masowy DX50 z przewodem 2m
Przewód połączeniowy polietylenowy 10x6,5 do butli z gazem
5-pinową wtyczkę sterującą do uchwytu TIG lub spool gun
GWARANCJA 2 LATA -gwarancja door to door
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WELDMAN |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WELDMAN |
Bluzka Model MOE094 Ecru - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 63/74 cm | 92 cm |
| M | 62/74 cm | 88 cm |
| S | 61/74 cm | 84 cm |
| XL | 64/74 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Primavera Red - Demi Saison
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 70B S | 86-90 cm | 65-70 cm | 36 | B |
| 75B M | 90-94 cm | 70-75 cm | 38 | B |
| 75C L | 95-100 cm | 70-75 cm | 40 | C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Demi Saison |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Demi Saison |
| Kolor | Czerwony |
Turystyczny Lokalizator GPS BackTrack.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 029757360168 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 029757360168 |
T641C-011 Mainframe - Rama Główna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T641C-011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T641C-011 |
TRIXIE Tunel dla kota średnica 25 × 50 cm /kolorowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4291 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4291 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Koralowy |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Koralowy |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Monika Grey - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm | 72-76 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm | 68-72 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm | 64-68 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm | 76-80 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm | 80-84 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Szary |


_obroza_nx_55_85_kwiatki_na_rozowym_tle.png)