Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Bluzka Model T149 Red - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 96 cm |
| M | 90 cm |
| S | 84 cm |
| XL | 102 cm |
| XXL | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model b55 Fuksja - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 54 cm | 84 cm |
| 36 | 54 cm | 88 cm |
| 38 | 56 cm | 92 cm |
| 40 | 58 cm | 96 cm |
| 42 | 58 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Fioletowy |
TRIXIE Piłka kauczukowa twarda 5 cm
Bardzo twarda, wytrzymała na psie zęby.
Średnica 5 cm
Kolorystyka losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3300 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3300 |
Czółenka Model KBU383 Black - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
TOREBKA LISTONOSZKA RÓŻOWA TB-W-92 RÓŻOWY - Inello
Wysokość 18 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Luźna tunika z dłuższym tyłem 192 Blue - Bien Fashion
~Spandex 2 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 81/85 cm | 128 cm | 144 cm |
| M | 81/85 cm | 124 cm | 140 cm |
| S | 81/85 cm | 120 cm | 136 cm |
| XL | 82/86 cm | 130 cm | 146 cm |
| XXL | 83/89 cm | 132 cm | 148 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Niebieski |
GF Apaszka Forget-Me-Not A28/2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 122 ec |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 122 ec |
Noktowizor 1-okularowy Yukon NV (5x60), Zasięg Obserwacji do 450m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105203118 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105203118 |
Bokserki Model Prime 904/47 Grey - Cornette
Bokserki Prime to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby. Bokserki wykonane są z wysokogatunkowej bawełnianej dzianiny z dodatkiem elastanu.
Cechy produktu:
- delikatna, płasko łączona guma
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- designerski wzór
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
Tropical Malawi 11l.- Podstawowy pokarm płatkowany dla pielęgnic mbuna z jeziora Malawi
Błonnik i pokrzywa reguluje pracę długiego przewodu pokarmowego pyszczaków. Źródłem dobrze przyswajalnego białka roślinnego jest między innymi zielony groszek i spirulina.
Zarodki pszenne dostarczają cennych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Dodatek L-karnityny wspomaga metabolizm tłuszczów. Wysokie walory smakowe pokarmu sprawiają, że płatki Malawi są chętnie pobierane nawet przez ryby z importu. W celu urozmaicenia diety pyszczaków polecamy Super Spirulina Forte.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Jessica Orange M-400 Orange - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z push up-em
Wypełnienie push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL), wyjmowane z modelu
Świetnie zbiera, unosi, modeluje i powiększa piersi
Elegancki styl
Ramiączka regulowane, odpinane
Obwód zapinany na klamerkę
Fig gładkie, wiązane po bokach
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-93 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Neon Podświetlany "OBIEKT MONITOROWANY".
Logo Kamery.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620017 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620017 |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Edith Cardinale M-255 Bordo - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 88-92 cm | 69-76 cm | 86-89 cm | |
| M | 85-88 cm | 66-73 cm | 83-85 cm | |
| S | 83-85 cm | 63-68 cm | 80-82 cm | |
| XL | 93-95 cm | 72-80 cm | 90-93 cm | |
| XL/M | 85-88 cm | 72-80 cm | 90-93 cm | M |
| XXL | 98-104 cm | 80-86 cm | 92-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Spódnica Model MOE242 Moro Model 2 - Moe
Skład: 90% bawełna, 10% elastan
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 45 cm | 66 cm |
| M | 45 cm | 64 cm |
| S | 45 cm | 62 cm |
| XL | 45 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sukienka Model 230048 Black/Coral - Enny
Dzianinowa sukienka w modnym zestawieniu kolorystycznym.
- góra z ozdobnymi zakładkami w talii z przodu w czarnym kolorze
- ołówkowy, dopasowany dół w koralowym kolorze
- talia podkreślona szerokim paskiem (można go wiązać z przodu lub z boku)
- dekolt okrągły
- rękaw krótki
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- długość midi
- sukienka wykonana jest z lekko rozciągliwego, gładkiego materiału
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału
- produkt polski
Polyester 33 %
~Viscosa 63 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 102 cm | 92 cm | 86 cm | 73 cm |
| 38 | 103 cm | 96 cm | 90 cm | 77 cm |
| 40 | 104 cm | 100 cm | 94 cm | 81 cm |
| 42 | 105 cm | 104 cm | 98 cm | 85 cm |
| 44 | 106 cm | 108 cm | 102 cm | 89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
Majteczki z wzorzystej mikrofibry wykończone efektowną koronką . Tył gładki i jednolity
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Koralowy |
| rozmiar | L,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Koralowy |
| rozmiar | L,M,S |
ZAMSZOWE SNEAKERS Z FRĘDZLAMI BL-10 SZARY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 13-1A Black - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |


_obroza_nx_55_85_amarantowe_kwiaty.png)