Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1577 cz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1577 cz |
Sukienka dzianinowa K-041 Cornflower - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
Biustonosz półusztywniany marki Ava Lingerie.
Górna miska i bawet wykonane z delikatnej koronki, dolna miska pokryta jednolitą mikrofibrą.Boczki biustonosza wykonane są z grubej dzianiny. Miseczkę od wewnątrz wykończono bawełną.
Stanik posiada pionowe fiszbiny boczne i nieodpinane ramiączka.
Materiał:
88% poliamid
8% bawełna
4% elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | 100E,100F,95F,75K,100B,100D,80I,75L,100G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | 100E,100F,95F,75K,100B,100D,80I,75L,100G |
Samochodowo/Domowa Mata Na Fotel (Masująco-Grzewająca) 12V/230V + Pilot.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415091 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415091 |
Sandał SANDAŁKI NA KOTURNIE ESPADRYLE RÓŻOWE R120P PINK - Inello
Wysokość platformy 3 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Koszula Damska Kwiaty Model ABK0116 Pink - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620084 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620084 |
Versele Laga Crispy Muesli - Guinea Pigs - mieszanka dla świnek morskich 2,75 kg
- Różnorodność składników sprawia, że mieszanka jest bardzo chętnie jedzona.
- Duża ilość włókna zapewnia właściwe trawienie i higienę zębów.
- Wzbogacona w witaminę C, potrzebną do prawidłowego funkcjonowania.
Skład: produkty pochodzenia roślinnego, zboża, warzywa, minerały, nasiona.
Analiza chemiczna: białko surowe 15%, tłuszcz surowy 3%, włókno surowe 13%,
popiół surowy 7%, wapń 1%, fosfor 0,55%.
Dawkowanie: codziennie należy podawać ok. 50 g karmy, w zależności od rozmiaru i rasy świnki. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461712 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461712 |
Sukienka Model M122 Dark Flowers - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Wielokolorowy |
Cyfrowy Licznik Rowerowy - 28 Funkcji!!
28 Funkcyjny!!
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590883415465 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590883415465 |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Szorty Model Vanessa Beige - Eldar
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Beżowy |
Sweter Narzutka model 50006 Fuchsia - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 73 cm | do 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Czapka Damska Model Isabell Black - Kamea
wełna 70 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Pistolet Skałkowy Tromblon (dekoracyjny) - Srebrny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862111 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862111 |
Bokserki Model Classic 001/51 Navy/White - Cornette
Bokserki męskie Classic wykonane z wysokogatunkowej miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny. Luźne i wygodne, przeznaczone są dla osób ceniących komfort i wygodę użytkowania.
Cechy produktu:
- delikatna, lekko ściągająca guma
- rozporek na guziczek
- luźne nogawki
- ciekawy i oryginalny wzór
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Emily Nero M-217 Black - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 72-78 cm | 86-88 cm |
| M | 88-94 cm | 68-74 cm | 83-85 cm |
| S | 82-90 cm | 64-70 cm | 80-82 cm |
| XL | 96-102 cm | 76-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 100-106 cm | 80-86 cm | 92-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Sandał SANDAŁKI NA KOTURNIE RÓŻOWE 3811-7 PINK - Inello
Wysokość platformy 3,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,4 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,4 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |


_obroza_nx_wzor_egipski.png)