Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
TRIXIE Zestaw podróżny - pojemnik na suchą karmę + miski
Zestaw do przechowywania i transportowania jedzenia.
Zestaw składa się: z 2 misek o pojemności 0,75 l każda oraz pojemnika na karmę o pojemności 2 l.
Łatwy do czyszczenia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2491 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2491 |
Bluzka Model M481 Green - Figl
- elegancka bluzka
- wykonana z delikatnej jednokolorowej tkaniny
- bluzka na cienkich ramiączkach
- przód dwuwarstwowy
- dekolt ozdobiony złotym zameczkiem
Skład: Poliester 80% Wiskoza 17% Elastan 3%
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
T640C-011 T40C-011Servo Pull Rod Set - Łącznik Serwa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640C-011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640C-011 |
PLANET PET Liofilizowane mięso z kurczaka 30g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40124 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40124 |
ZOLUX Obroża dla kota STREET kol.czerwony 30cm/10mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510100RGE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510100RGE |
STYLOWE WORKERY ZE WSTĄŻKĄ 6154-20P CNB6154-20P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Brit Care Grain-Free Puppy Salmon & Potato - łosoś z ziemniakami 12 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Sukienka Model L048 Black - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 106 cm | 110 cm | 76 cm |
| M | 91 cm | 102 cm | 106 cm | 72 cm |
| S | 90 cm | 98 cm | 102 cm | 68 cm |
| XL | 93 cm | 110 cm | 114 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Czarny |
OBUWIE SPORTOWE DAMSKIE CZARNE NB151P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Komplet Queen White - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 93-100 cm | 93-100 cm | 75-82 cm |
| S/M | 88-92 cm | 84-92 cm | 62-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Celine Indygo M-257 Navy/Ecru - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| L | 88-92 cm | 86-90 cm | C |
| M | 85-88 cm | 83-86 cm | B |
| S | 80-85 cm | 80-82 cm | A |
| XL | 93-96 cm | 91-94 cm | D |
| XL/M | 85-88 cm | 91-94 cm | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Beżowy |
Zegarek na Rękę Nagrywający Obraz HD!+Dźwięk (16GB).
Szpiegowski Zegarek na Rękę (z metalową bransoletą) Nagrywający
Cyfrowo Obraz HD + Dźwięk (16GB)!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414985 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414985 |
Płaszcz Damski Model PLA033 Oliwia Navy - Mattire
wełna 70 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 106 cm | 92 cm | 86 cm | 70 cm |
| 38 | 106 cm | 96 cm | 90 cm | 74 cm |
| 40 | 106 cm | 100 cm | 94 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 104 cm | 98 cm | 82 cm |
| 44 | 106 cm | 108 cm | 102 cm | 86 cm |
| 46 | 106 cm | 112 cm | 106 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model L043 blue umbrellas Niebieskie Parasolki - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 68 cm | 98 cm |
| M | 68 cm | 94 cm |
| S | 67 cm | 90 cm |
| XL | 69 cm | 103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model Gabu 10561 White - Click Fashion
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 84 cm |
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Biały |
Ami Play obroża N 34-55/2,5cm -czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Piżama Szorty Annie PS02 Graphit - IVON
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w talii |
|---|---|
| L | 76 cm |
| M | 72 cm |
| S | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Figi Kąpielowe Model Cindy M-04 Bianco White - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98 cm |
| M | 94 cm |
| S | 90 cm |
| XL | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Piżama Komplet Model Toledo (satyna) Red - Kalimo
Idealny komplet do spania lub na miły początek wieczoru z ukochanym.
Styl:
dopasowany do odpowiednich partii ciała
zapewniający wysoki komfort noszenia
zapewniający elastyczność materiału w odpowiednich kierunkach
zapewniający odpowiednią pracę materiału (efekt lejącej się satyny)
regulowane ramiączka umożliwiające dopasowanie głębokości dekoltu
długość szortów mierzona po szwie bocznym: 21 cm
całkowita długość koszulki mierzona po szwie bocznym: 37 cm.
Materiał:
wysokogatunkowa , mięsista satyna
odpowiednia miękkość po wewnętrznej stronie
wysoki połysk po stronie zewnętrznej
delikatna koronka
Dodatkowe cechy produktu:
regulowane ramiączka w kolorze halki
bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
Bluza model 1473 Black - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 72 cm | szer. na plasko:46 cm |
| S/M | 72 cm | szer. na plasko:43 cm |
| XXL | 73 cm | szer. na plasko:50 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |


_obroza_nx_kosci_na_miebieskim_tle.png)