Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Nelly Tweety M-453 Yellow - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy kostium z gładkim biustonoszem i figami w paski
- z najnowszej kolekcji Lato 2018
- w ślicznej kolorystyce doskonałej na plażę
- uszyty z włoskiej tkaniny Carvico Fabrics
- biustonosz o usztywnianych miseczkach, z wypełnieniem push up- push up bez możliwości wyjęcia, dostępny w rozmiarach S, M, L, XL
- boczne fiszbiny
- konstrukcja na małe i średnie biusty
- idealnie zbiera, przybliża ku sobie i zmysłowo optycznie powiększa piersi
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane- obwód zapinany na plecach na klamerkę
- kontrastowe lamówki
- figi w stylu brazylijskim, wiązane po bokach
- należy je mocno pociągnąć ku górze bioder aby seksowny krój kusząco ozdobił pośladki
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 89-90 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 86-88 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 83-85 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Ecru |
| rozmiar | L,XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Ecru |
| rozmiar | L,XL |
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 113 cm | 88 cm | 84 cm | 72 cm |
| 36 | 113 cm | 93 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 114 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 114 cm | 103 cm | 94 cm | 84 cm |
| 42 | 115 cm | 108 cm | 98 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
Specjalna edycja Tekkena 5 to dwie nowe postacie, masa usprawnień i multum trybów zabawy, a także takie atrakcje jak dzielenie się swoimi osiągnięciami przez Internet oraz międzynarodowy ranking.
PROZOO Eukaliptusowe krzyże- smakołyki dentystyczne w tubie 30szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
Bokserki Model Tattoo Owl Grafit - Cornette
Cechy produktu:
- delikatna płasko łączona guma w tunelu
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- designerski wzór
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
CHABA Szelki taśmowe regulowane ozdobne 16mm/50cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0693 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0693 |
Produkty Babell sprzedawane są w eleganckich i gustownych opakowaniach, dzięki czemu będą wspaniałym upominkiem dla bliskiej osoby.
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|
| 2XL | 116-120 cm |
| 3XL | 124-128 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V929-7 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V929-7 |
Sukienka Model M117 Navy - Infinite You
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 89-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
CHABA Smycz taśmowa ozdobna regulowana 25mm / 270cm kolor: zielony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Lydia Pink M-484 Pink - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy kostium ze strapsami (czyli podwójnymi paseczkami - gumkami) - najmodniejszy tego lata
- miseczki usztywniane, z fiszbinami (tylko u podstaw miseczek) i efektem push up- push up wbudowany na stałe do biustonosza, niewyjmowany (dostępny w rozmiarach S, M, L, XL)
- konstrukcja świetnie przybliża piersi ku sobie, unosi je i optycznie powiększa- idealna na małe i średnie biusty
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane- obwód zapinany na plecach
- figi wiązane po bokach
- wzorzyste z przodu i gładkie z tyłu
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Figi Model 751P Tatiana Złote Szczęście - Gaia
Klasyczne figi w beżowym kolorze.
- z przodu wstawka z granatowego haftu na delikatnej siateczce
- tył gładki
- z przodu ozdobna kokardka
Elastan 19 %
~Polamid 76 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Beżowy |
Bluza Damska Model M514 Grey - Figl
- modna bluza damska
- przód ozdobiony pięknym wełnianym warkoczem
- długi rękaw
- wkładana przez głowę
- ściągacze przy rękawach i u dołu
- dekolt okrągły
Materiał: 95% bawełna, 5% elastan, przód 100% wełna
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT 24305RAE ,26006RBWJ ,16215
Numery do celów porównawczych:
24305RAE,
26006RBWJ,
16215 BOBCAT ,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16215AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16215AE |
Figi Model 753B Carolyn Kwiatowy Zmierzch - Gaia
Eleganckie figi typu brazilian.
- z przodu wykonane z dzianiny w kwiaty
- gładki tył z mikrofibry w szarym kolorze
- góra oraz nogawki z tyłu wykończone delikatną gumokoronką
Elastan 16 %
~Polamid 64 %
Polyester 15 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Szary |
Nature\'s Protection Mini Junior 2kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Kurczak (45%), ryż, kukurydza, pszenica, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), suszone jabłka, minerały, mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko surowe | 30 % |
| Tłuszcz surowy | 20 % |
| Wilgotność | 10 % |
| Popiół surowy | 6,8 % |
| Włókno surowe | 2,2 % |
| Wapń | 1,6 % |
| Fosfor | 1,2 % |
| Witamina A | 15000 j.m. |
| Witamina D3 | 1500 j.m. |
| Witamina E | 500 mg |
| Waga psa | Zalecana dawka dzienna | |
wysoka aktywność |
bardzo wysoka aktywność |
|
| 10 kg | 106 g | 116 g |
| 20 kg | 179 g | 197 g |
| 30 kg | 243 g | 267 g |
| 40 kg | 301 g | 331 g |
| 50 kg | 356 g | 392 g |
| 60 kg | 408 g | 449 g |
| 70 kg | 458 g | 504 g |
| 80 kg | 506 g | 557 g |
| 90 kg | 553 g | 608 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Sukienka Model K 365 XXXIII Navy/Silver - Spektra
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 96 cm | 94 cm | 76 cm |
| 40 | 100 cm | 98 cm | 80 cm |
| 42 | 104 cm | 102 cm | 84 cm |
| 44 | 108 cm | 106 cm | 88 cm |
| 46 | 112 cm | 110 cm | 92 cm |
| 48 | 116 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Granatowy |
9053-13 A blade main motor unit - silnik główny A
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-13 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-13 |


_obroza_nx_kosci_bordowe.png)