Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Koszulka nocna Halka Model 1094 White - Mewa
Elegancka halka w klasycznych kolorach.
- prosty, dopasowany krój
- dekolt w szpic
- delikatna, ozdobna gipiura
- szerokie ramiączka
- przyjemna w dotyku wiskoza
~Viscosa 72 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 40 | 100 cm | 92 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm |
| 46 | 112 cm | 104 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm |
| 54 | 132 cm | 124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mewa |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mewa |
| Kolor | Biały |
Koszulka nocna Koszula Nocna Oversize Green - Sensis
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 90-98 cm | 82-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Zielony |
Sweter Kendall SWE 079 biały - MKM
Bawełna 50 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna |
|---|---|---|
| L | 61 cm | 54 cm |
| M | 60 cm | 54 cm |
| S | 59 cm | 53 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Biały |
Certech Karmnik drewniany dla ptaków TYP-A
Wymiary:
- podstawa: 19,5 x 19 cm
- wysokość bez haka: 19 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 14959 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 14959 |
DAKO-ART Przysmak Lux - przysmak jagodowy dla gryzoni 40g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
TRIXIE Piłka grzechocząca z piórkiem 2 szt. 4 cm
Średnica: 4 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4165 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4165 |
Komplet Model Yalika Black - Anais
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 92-96 cm |
| M | 88-94 cm | 88-92 cm |
| S | 84-90 cm | 84-88 cm |
| XL | 96-102 cm | 96-100 cm |
| XS | 80-86 cm | 80-84 cm |
| XXL | 100-106 cm | 100-104 cm |
| XXXL | 104-110 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
Sweter Damski Model B039 Grey - BE
Polyester 12 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
CHABA Obroża taśmowa ozdobna 20mm / 50cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Pas Model Garter stockings S206 Black - Obsessive
~Nylon 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 100-119 cm |
| S/M | 85-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Koszulka iLustella chemise - Obsessive
~Polamid 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| l/xl | 95-105 cm | miseczka B-C cm | 75-79 cm |
| s/m | 75-90 cm | miseczka A-B cm | 65-74 cm |
| xxl | 105-115 cm | miseczka D-E cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Madam sz.r. Navy - Italian Fashion
Kobieca koszulka nocna Madam.
- miękkie miseczki
- góra oraz ramiączka wykończone są kuszącą koronką
- dekolt w szpic
- szerokie ramiączka
- ozdobna kokardka
- fason lekko rozszerzający się ku dołowi
- koszulka wykonana z przyjemnej w dotyku, lekkiej, wiskozowej dzianiny
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Sandał Sanda?y Model KB1-25 Black - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.8 cm |
| 39 | 25.3 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Kordzik Ozdobny - Dekoracyjny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415670 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415670 |
- klasyczna bluzka damska w modnych kolorach.
- rękaw o długości 3/4
- dopasowana do sylwetki
- dekolt w łódkę
- bluzka wykonana jest z przyjemnej w dotyku, jednolitej, wiskozowej dzianiny
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kapielowy Model 208 Jenny Pink/Blue - Verano
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 82-84 cm | 79-83 cm | 60-62 cm |
| 38 | 86-88 cm | 84-86 cm | 64-66 cm |
| 40 | 90-92 cm | 88-90 cm | 68-70 cm |
| 42 | 94-96 cm | 92-94 cm | 72-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Verano |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Verano |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
Ami Play obroża NX 34-55/2,5 cm czaszki na czarnym tle
Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |


_obroza_nx_fioletowe_kwiaty.png)