Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
KALOSZE ZA KOSTKĘ Z KLAMERKĄ D32 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sweter Narzutka model 30049 White - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 75 cm | szer. tyl na plasko: 55 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Biały |
Ciasteczkowy Potwór - Gra Edukacyjna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154411 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154411 |
Biustonosz push up Biustonosz Push (Gel) 7000 White - Anabel Arto
~Nylon 87 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 84-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 86-90 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-95 cm |
| 80B | 83-87 cm | 92-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Biały |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Shila M-202 DarkGrey - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| L | 90-94 cm | C |
| XL | 96-102 cm | D |
| M | 84-86 cm | B |
| S | 78-80 cm | A |
| XXL | 106-110 cm | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
Statyw do Lunet, Lornetek, Noktowizorów, Foto... 175cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160021 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160021 |
Bluzka model T193/2 Black - Tessita
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 64,5 cm | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| M | 64 cm | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| S | 63,5 cm | 92 cm | 88 cm | 70 cm |
| XL | 65 cm | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| XXL | 66,5 cm | 110 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
Figi Model K362 Amber Brzoskwinia - Gorsenia Lingerie
Urocze figi typu brazilian wykonane z gładkiej, delikatnej mikrofibry. Nogawki z przodu wykończone delikatną gumokornką. Z tyłu nogawki wykończone pięknym haftem.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 106-110 cm |
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Pomarańczowy |
FELIX Wołowina + Indyk w galaretce 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Spodnie Damskie Model 293 Yellow - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Żółty |
TETRA Red Parrot - podstawowy pokarm dla pielęgnic 1L
Zawiera naturalne substancje wzmacniające ubarwienie,a zmiany ubarwienia można zaobserwować po dwóch tygodniach od momentu rozpoczęcia karmienia.
Optymalna receptura gwarantuje łatwość trawienia pokarmu, poprawę wzrostu ryb.
Specjalnie wyselekcjonowane składniki, dodatki witamin i certyfikat jakości Tetra ISO 9001 stanowią gwarancję prawidłowo zbilansowanych substancji odżywczych.
Występuje w postaci dwóch wielkości granulatów: drobniejszy dla młodych oraz średniej wielkości ryb, większy dla dorosłych ryb.
Pojemność: 1l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T199033 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T199033 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590771544107 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590771544107 |
Rajstopy Miss Gabriella 20 DEN code 105 - Gabriella
Rozmiary: XS/S/M/L/XL
Wzrost: 152-158/158-164/164-170/170-176/176-182
Obwód bioder: 84-88/88-96/96-100/100-104/104-128
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Duży Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox Atlas (17-funkcyjny).
Szwajcarski Scyzoryk Victorinox ATLAS
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160009791 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160009791 |
PURINA CAT CHOW Sterilised 10 dag
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Poduszka, w kształcie oponki, dla kotów i małych psów, dająca Twojemu pupilowi komfort i wygodę, otulając go w swoich objęciach. Twój pupil polubi kształty oponki i jej wygodną poduszkę od pierwszego razu. Zastosowany bardzo miękki materiał stosowany do produkcji przytulanek dla najmłodszych.
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna, stosowana do produkcji przytulanek dla dzieci.
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania.
Można suszyć w suszarce.
Rozmiar M
średnica ok 55 cm, grubość ok 10cm
Waga ok 1kg
Zdjęcia mają charakter poglądowy, a przedstawione kolory mogą nieco róźnić się odcieniem od pokazanych na zdjęciach.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PO-krow |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PO-krow |
Koszula Damska Model 385 Navy - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Powiadomienie o Wejściu/Włamaniu... do 100m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415489 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415489 |
Lauren Design Parapeciak / Poduszka na parapet Cleo Granatowy pikowany
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie pianka poliuretanowa grubości 3cm jako wypełnienie ukryty suwak umożliwiający zdjęcie samej poszewki
Dostępne wymiary 50cm/20cm , inne wymiary dostępne na zamówienie
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie suwak na spodzie umożliwia wyciągnięcie gąbki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 07501112 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 07501112 |


_1436467045_obroza_nx_kosci_na_miebieskim_tle.png)