Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Kieszonkowa Aluminiowa Mini Latarka z 9-LED.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620134 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620134 |
Kalkulator Naukowy (240-Funkcji!!) + Osłona Ochronna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862200 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862200 |
Sukienka z tkaniny koszulowej GR1315 Dark Grey - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
Koszula Damska Model 284 Navy - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up 7014 Black - Anabel Arto
~Nylon 87 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75D | 73-77 cm | 91-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-97 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 98-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 103-107 cm |
| 90D | 88-92 cm | 106-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
Kamizelka z patkami K01 Grey - Nife
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 51 cm | 78 cm |
| 38 | 52 cm | 84 cm |
| 40 | 53 cm | 88 cm |
| 42 | 54 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
AmiPlay halter NX2 Foxterrier mordka na czerwonym tle
Haltery są regulowane w zależności od rozmiaru o szerokości taśmy 2 cm zapinane na zatrzask plastikowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Verona 174 Blue - Luna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 103-106 cm | 97-102 cm |
| M | 95-102 cm | 91-96 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 107-112 cm | 103-108 cm |
| XXL | 113-118 cm | 109-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Niebieski |
VITAPOL Smakers kolby z lucerną dla gryzoni i królików 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1136 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1136 |
Komplet Model 812-CHE-1 Black - Obsessive
Zobacz więcej:
- prześwitująca siateczka z pasem koronki
- regulowane ramiączka
- dekolt zdobiony perełkami
- seksowne, malutkie wycięcie między piersiami
- w komplecie czarne stringi
- miły w dotyku, dopasowujący się materiał
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
BOTKI NA PŁASKIM OBCASIE CZARNE 303 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,2 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,2 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model Alabastra crotchless thong - Obsessive
Pikantne szczegóły stringów Alabastra:
- białe, koronkowe stringi
- nietuzinkowe zdobienia: kokardki oraz koronkowe detale
- otwarty krok ? pikantne zaproszenie do zabawy
- elastyczny i delikatny materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Biały |
Docisk sprzęgła LUK 350 mm odpowiednik 0.016.6106.3, 135028510
HURLIMANN:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | LUK |
| Kod producenta | 0.016.6106.3, 001661063, 135028510, 0.010.8764.3/1 |
| EAN | 135028510 |
| Typ | |
| Rodzaj | |
| Ilość sprężyn | |
| Średnica wałka [mm] | |
| Ilość frezów | |
| Średnica | |
| Oznaczenie | |
| Ilość łopatek (spieków) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | LUK |
| Kod producenta | 0.016.6106.3, 001661063, 135028510, 0.010.8764.3/1 |
| EAN | 135028510 |
| Typ | |
| Rodzaj | |
| Ilość sprężyn | |
| Średnica wałka [mm] | |
| Ilość frezów | |
| Średnica | |
| Oznaczenie | |
| Ilość łopatek (spieków) |
Żakiet Model AZA0005 Multicolor - ABG
Elastan 3 %
Polyester 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Wielokolorowy |
Bolek i Lolek. Alfabet i nauka czytania
Versele Laga Cavia Nature ReBalance - pokarm light / sensitive dla świnki morskiej 700g
- Formuła o obniżonej kaloryczności gwarantuje zrównoważoną dietę a brak pełnych ziaren jest doskonały dla zwierząt podatnych na alergie.
- Zawiera dodatkową dawkę błonnika, ziół, warzyw i wspomagające zdrowie suplementów: dla świetnej przemiany materii, dobrej pielęgnacji zębów, lśniącej sierści i doskonałego zdrowia.
- Nie zawiera sprasowanego granulatu.
Skład: produkty pochodzenia roślinnego, warzywa, warzywne ekstrakty białkowe, minerały, nasiona, owoce, zioła, drożdże, frukto-oligosacharydy, ekstrakt z aksamitki wyniosłej, calendula, algi, ekstrakt jukki, mannan-oligosacharydy, ekstrakt z pestek winogron.
Analiza chemiczna: białko surowe 13,5%, tłuszcz surowy 2,5%,włókno surowe 15%,
minerały 6,5%, wapń 0,8%, fosfor 0,55%, lizyna 0,7%, metionina 0,3%.
Dawkowanie: codziennie podawać ok. 35 - 50 g karmy, w zależności od wielkości i rasy świnki morskiej. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461358 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461358 |
Sukienka Model M081 Koral - Figl
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Niemiecki Pistolet Skałkowy (dekoracyjny) z XVII w. + Zapalniczka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620110 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620110 |
Sukienka Model S105 Black - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 100 cm | 94 cm | 80 cm |
| M | 104.5 cm | 96 cm | 90 cm | 75 cm |
| S | 104 cm | 92 cm | 86 cm | 70 cm |
| XL | 105.5 cm | 104 cm | 98 cm | 85 cm |
| XXL | 106 cm | 108 cm | 102 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Lizette Red - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 94-103 cm |
| S/M | 84-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |


_1436469271_obroza_nx_amarantowe_kwiaty.png)