Numer katalogowy: F645-017
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-017 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-017 |
DL Vivisol repelent dla suk w okresie cieczki 100 ml.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
Spódnica Model MOE237 Red - Moe
Skład: 65% poliester, 30% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 56 cm | 75 cm |
| M | 56 cm | 71 cm |
| S | 56 cm | 69 cm |
| XL | 56 cm | 79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
GF Kombinezon zimowy czarny PAW Z21/8
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Poduszka, w kształcie oponki, dla kotów i małych psów, dająca Twojemu pupilowi komfort i wygodę, otulając go w swoich objęciach. Twój pupil polubi kształty oponki i jej wygodną poduszkę od pierwszego razu. Zastosowany bardz materiał stosowany do produkcji przytulanek dla najmłodszych.
mikrofibra - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna, stosowana do produkcji przytulanek dla dzieci.
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Można prać w pralce w temperaturze 30°C.
Rozmiar M
średnica ok 55 cm, grubość ok 10cm
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PO-mf-tygr |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PO-mf-tygr |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Nelly Origami M-453 Pink - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy kostium z gładkim biustonoszem i figami w paski
- z najnowszej kolekcji Lato 2018
- w ślicznej kolorystyce doskonałej na plażę
- uszyty z włoskiej tkaniny Carvico Fabrics
- biustonosz o usztywnianych miseczkach, z wypełnieniem push up- push up bez możliwości wyjęcia, dostępny w rozmiarach S, M, L, XL
- boczne fiszbiny
- konstrukcja na małe i średnie biusty
- idealnie zbiera, przybliża ku sobie i zmysłowo optycznie powiększa piersi
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane- obwód zapinany na plecach na klamerkę
- kontrastowe lamówki
- figi w stylu brazylijskim, wiązane po bokach
- należy je mocno pociągnąć ku górze bioder aby seksowny krój kusząco ozdobił pośladki
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 89-90 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 86-88 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 83-85 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
ADIDAS GAZELLE J BY9544 CNBBY9544 Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
BOTKI Z DELIKATNYM WARKOCZYKIEM LM-608 CZARNY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Liliana Regatta-Sicily M-259 Blue/Navy - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm | |
| L/XL | 94-100 cm | 75-80 cm | 91-93 cm | XL |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm | |
| M/L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm | |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm | |
| S/M | 86-92 cm | 70-75 cm | 85-87 cm | |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 80-85 cm | 85-87 cm | M |
| XL/XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm | |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
F648-008, F48-008 Right servo components - Serwo Prawe
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F648-008 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F648-008 |
Biustonosz push up Biustonosz usztywniany Model Elena II U Black - Alles
Elastan 10 %
~Polamid 75 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65 G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70 G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75 G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80 G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alles |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alles |
| Kolor | Czarny |
Figi Model 158 White - Gabidar
Kobiece figi.
- wykonane z gładkiej dzianiny
- z przodu oraz po bokach ozdobione subtelną koronką
- z przodu satynowa kokardka
- model doskonale przylegający do ciała, dając poczucie komfortu i wygody
- wykonany z najwyższej jakości bawełny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Afra Black - DKaren
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 91-95 cm |
| M | 97-101 cm | 86-90 cm |
| S | 92-96 cm | 80-85 cm |
| XL | 107-112 cm | 101-106 cm |
| XXL | 118-122 cm | 107-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czarny |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Laila IV Grafit/Pink - GWINNER
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| 44 | 108 cm | 104 cm | 80 cm |
| 46 | 114 cm | 108 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Szary |
Servo Parts FT012-14 Serwo, Serwomechanizm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT012-14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT012-14 |
Bluzka Model Titie Ecru - Dursi
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
Koszulka Model Clarissa Black - Eldar
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| XXL | 116-120 cm |
| XXXL | 124-128 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
TRAMPKI NA KOTURNIE Z FUTERKIEM H6503A.GR CNBH6503A.GR Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
ZOLUX Mastery Adult Preference with nordic fisk z ryba skandynawską 0,4kg
? Ogranicza powstawanie złogów włosowych
? Zdrowa skóra i błyszcząca sierść
Kompletna, zbilansowana karma dla dorosłych i sterylizowanych kotów. ? Odpowiednia zwartość tłuszczu w białku pomoże Twojemu kotu utrzymać idealną wagę po zabiegu kastracji.
? Specjalne włókna usuną zalegające złogi włosowe.
? Miedź, witamina B3 i PP oraz kwasy tłuszczowe (omega 3 i omega 6) zapewnią zdrową skórę i lśniącą sierść. SKŁAD: suszone mięso i ryby (ryby min. 11 %), kukurydza, tłuszcz drobiowy, pszenica, białko kukurydzy, strąki bobu, pulpa buraczana, suszone jaja, siemię lniane, odtłuszczone nasiona soi, frukto-oligosacharydy i minerały. *Zawiera co najmniej 65 % mięsa z ryb i jaj , czyli 33 % po wysuszeniu. DODATKI DIETETYCZNE NA 1 KG, w tym: E672/Wit. A, 13000 UI ; E671/Wit. D3, 1250 UI ; wit. E, 510 mg ; Tauryna, 1840 mg ; E4/Cu, 18 mg ; E1/Fe, 80 mg ; E2/I, 3 mg ; E5/Mn, 22 mg ; E6/Zn, 120 mg. Antyutleniacze. Nie zawiera barwników i sztucznych aromatów. ANALIZA SKŁADU: białko surowe 32,5 %, tłuszcze i oleje surowe 18 %, nienasycone kwasy tłuszczowe 4 %, popiół surowy 6,5 %, włókna spożywcze surowe 5 %, Energia metaboliczna 347 kcal/100g.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS400009 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS400009 |
Profesjonalna Akumulatorowa Policyjna Latarka Szperacz (zasięg 800m!!) LED CREE + ZOOM + Stroboskop.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077341605 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077341605 |
TETRA DecoArt Plantastics Hygrophila 23cm
Polecana jako dekoracja środkowej i tylnej części akwarium.
*Sztuczne rośliny o naturalnym wyglądzie
*Do stosowania we wszystkich akwariach
*Zapewniają odpowiednie miejsce do tarła
*Szybkie i łatwe roślin umieszczenie w zbiorniku, w pełni bezpieczne
*Nie wymagają pielęgnacji
*Przez długi czas zachowują niezmieniony kształt i kolor
Rozmiar: 23cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T606975 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T606975 |


_3796_f645-017_1_.jpg)