Numer katalogowy: T655-010
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-010 |
Koszulka Model Aisha Black - Donna
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model 164 Bordo - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 74-77 cm |
| M | 70-73 cm |
| S | 66-69 cm |
| XL | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model S45 Beige - Nife
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 95 cm | 90-94 cm | 72-76 cm |
| 38 | 95 cm | 94-98 cm | 76-80 cm |
| 40 | 96 cm | 98-102 cm | 80-84 cm |
| 42 | 97 cm | 102-106 cm | 84-88 cm |
| 44 | 97 cm | 106-110 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
8in1 Beef Delights Bones XS - mała kość do żucia z mięsem z kurczaka zawiniętym w skórę wołową 1 szt
- pielęgnują zęby redukując osad i zapobiegając osadzaniu się kamienia nazębnego
- zaspokajają naturalny instynkt żucia u psów
- długotrwała radość żucia bez pozostawiania nieestetycznych resztek
- bez sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T108924 |
| EAN | 4048422108924 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T108924 |
| EAN | 4048422108924 |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków K6 Ocynk 57,5 x 33,5 x 55 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Komplet Czapka szalik Wygodna elegancja Black - Art of polo
Szerokość komina 26 cm, długość komina 45 cm (po złożeniu 22,5 cm).
Długość czapki 18 cm, z pomponem 27 cm.
wełna 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE282 Coral - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 106 cm | 100 cm |
| M | 91 cm | 102 cm | 96 cm |
| S | 88 cm | 98 cm | 92 cm |
| XL | 98 cm | 110 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Pomarańczowy |
Samochodowy Tester Grubości Lakieru - Magnetyczny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415455 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415455 |
Szalba Jacka Sparrowa z Piraci z Karaibów- Dekoracyjna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415662 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415662 |
Applaws Miseczka Kurczak z kawiorem i tuńczykiem 60g.
Składniki: Pierś z Kurczaka 54%, Rosół z Kurczaka 35%, Kawior z Tuńczyka 6%, Ryż 5%. Żadnych dodatków.
Analiza składników: Wilgotność 84 %, Białko 11%, Oleje i Tłuszcze 1%, Popiół 1%, Błonnik 0,5%. Patrz instrukcja żywienia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
Sukienka Natalie 199 Powder Pink - IVON
Polyester 85 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 89 cm | 84-87 cm | 66-69 cm |
| 38 | 89 cm | 88-91 cm | 70-73 cm |
| 40 | 89 cm | 92-95 cm | 74-77 cm |
| 42 | 89 cm | 96-99 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Różowy |
TRAMPKI SKARPETKOWE NEW STYLE LZ-9826 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Multitool (12w1) Gerber Suspension + Pokrowiec.
Multitool Gerber Suspension (12 in 1) +...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59063414915 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59063414915 |
TETRA CmpleteSubstrate 5kg- podłoże dla roślin
Właściwości:
Dawkowanie:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T245303 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T245303 |
Sukienka 16971 Black - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 46 cm | 42 cm | 37 cm |
| M | 44 cm | 40 cm | 35 cm |
| S | 42 cm | 38 cm | 33 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
CHABA Obroża taśmowa 16mm / 45cm kolor: khaki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Bluzka Model MOE290 Ecru - Moe
Polyester 12 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 76 cm | 100 cm | 102 cm |
| M | 76 cm | 96 cm | 98 cm |
| S | 76 cm | 92 cm | 94 cm |
| XL | 76 cm | 104 cm | 106 cm |
| XXL | 76 cm | 108 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
SNEAKERSY Z KOKARDKAMI A-79G CNBA-79G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Nestor Kolba dla małych papug owoce tropikalne z kokosem 2szt.
Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: proso, mąka, owies bezłuskowy, kokos 12%, susz owoców tropikalnych 3,5%, proso czerwone, kanar, granulat kukurydziany, płatki owsiane, siemię lniane, konopie
Dodatki: wit. B1 0,8 mg/kg, wit. B2 3,0 mg/kg, wit. B6 1,5 mg/kg, wit. K3 1,5 mg/kg, wit. C 20,0 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Bidon Rowerowy - Myszka Minnie - Disney
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 35622 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 35622 |


_4201_t55-010_1_.jpg)