| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alpha Spirit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alpha Spirit |
Sukienka Welur Model ASU0048 Black - ABG
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 98 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
Sztywna torebka teczka MANZANA w zygzak 840K Siwa Pink - Manzana
Szerokość dna 8 cm
Wysokość 17 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Różowy |
Sandał ESPADRYLE NA KOTURNIE BEŻOWE TS-16 BEIGE - Inello
Wysokość platformy 3 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Nathalie Coral M-391 Coral - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z push up-em
Wypełnienie push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL), wyjmowane z modelu
Świetnie zbiera, unosi, modeluje i powiększa piersi
Ramiączka o regulowanej długości
Obwód zapinany na klamerkę
Figi z ozdobnymi paseczkami wokół bioder.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 100 cm | 78-82 cm | 90-91 cm |
| XXL | 104 cm | 80-86 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Figi Model Superia Black - Wolbar
~Polamid 58 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 74-84 cm |
| M | 64-74 cm |
| S | 56-64 cm |
| XL | 84-94 cm |
| XXL | 94-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
PROZOO Biscuits ciastka okrągłe z zielonym nadzieniem 1,2kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Kod producenta | 5900195 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Kod producenta | 5900195 |
Duża teczka listonoszka sztywna kwiaty 808C Grey - Manzana
Szerokość dna 7 cm
Wysokość 25 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
Nakładka na pas Toy Story - Buzz - Disney
Bajkowe motywy z bajek Disney'a oraz żywe kolory zachęcają dziecko do zapiania pasów bezpieczeństwa i uprzyjemniają podróż samochodem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 25115 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 25115 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Megan Blu Scuro + Red M-251 Navy/Red - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 82-98 cm | 72-78 cm | 86-88 cm | |
| M | 88-94 cm | 68-74 cm | 83-85 cm | |
| S | 82-90 cm | 64-70 cm | 80-82 cm | |
| XL | 6-102 cm | 76-82 cm | 89-91 cm | |
| XL/M | 88-94 cm | 76-82 cm | 89-91 cm | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523323 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523323 |
Trixie Smycz nylonowa M-L 20 mm x 100 cm Czerwona
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14083 |
| EAN | 4 011905 140834 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14083 |
| EAN | 4 011905 140834 |
Komplet Model RoseBerry chemise Fuksja - Obsessive
Kusząca haleczka kwintesencja uwodzenia!
- połyskująca satyna w kolorze głębokiej fuksji
- miseczki oraz dół haleczki zdobione czarną koronką z kwiatowym motywem
- miseczki z fiszbinami idealnie podkreślają biust
- regulowane ramiączka
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Fioletowy |
TETRA Tetratec EX 1200 O-Rings for motor head - uszczelka pod głowicę
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T167292 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T167292 |
BRIT True Meat Bits Lamb - mięso z jagnięciny 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi Soft Model 636 Rosanna Nocny Ogród - Gaia
Elegancki półusztywniany biustonosz w świetnym zestawieniu kolorystycznym. Został wykonany z połączenia wzorzystej dzianiny z koronką podszytą jasną siateczką. Tył wykonany z czarnej sprężystej lycry. Konstrukcja bardzo ładnie zbiera i formuje biust. Do regulacji obwodu służą dwurzędowe haftki z trzystopniową regulacją oraz haftki trzyrzędowe z trzystopniowa regulacją zastosowane w rozmiarach największych E95, F90, G85, H80, I75, J70 i 65K. W modelu występują regulowane, nieodpinane, ozdobne ramiączka w czterech szerokościach 12mm, 15mm, 18mm i 25cm (w rozmiarach największych). Między miseczkami ozdobna kokardka z przywieszką. Małe kokardki umieszczone na styku ramiączek dodają całości uroku
Elastan 3 %
~Polamid 42 %
~Poliuretan 4 %
Polyester 35 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88--92 cm | 106-108 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
AQUA EL Podstawka pod akwarium komplet FAN-mini/mikro/1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100853 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100853 |
6047 A-002 Canopy - Obudowa - Wersja B
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6047 A-002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6047 A-002 |
Kombinezon Damski Model MOE196 Sky Blue - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 155 cm | 92 cm | 80 cm |
| M | 154 cm | 88 cm | 76 cm |
| S | 153 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 155 cm | 96 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Koszula Damska Model M463 Navy - Figl
- elegancka propozycja rozpinanej koszuli
- model z kołnierzykiem
- krótki rękaw
- z przodu kieszenie
- w pasie szarfa
- zaokrąglony dół
Materiał: 80% poliester, 17% wiskoza, 3% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |


_1427234259_b_24043.jpg)